Рішення від компанії Arbor Networks забезпечують безпеку найвимогливіших та складних мереж від DDoS-атак (захист від ДДоС-атак) й просунутих загроз.

Компанію Arbor Networks було засновано в 2000 році для вирішення задачі ефективного виявлення та запобігання DDoS-атакам операторами зв’язку. Постійна еволюція за рахунок тісного контакту Arbor Networks із світовими операторами зв’язку дозволила реалізувати у рішеннях Arbor глибокий аналіз пірингу й маршрутизації, механізми побудови звітів і платформу для надання додаткових послуг.

Компанія Arbor Networks надає найбільш всебічний набір продуктів і послуг із захисту від DDoS-атак для компаній, хмарних хостингів і хостингів провайдерів. Це можуть бути керовані сервіси; віртуальні, хмарні або on-premise пристрої, Arbor володіє моделлю розгортання, масштабованістю та гнучкою моделлю ліцензування для задоволення потреб будь-якої сучасної компанії.

Компанія Arbor Networks є лідером індустрії в галузі мережевого планування, управління та безпеки. Довірені консультанти в галузі інтернет безпеки з Arbor Networks беруть учать у широкому спектрі глобальних спільнот інтернет індустрії, як операторських, так і дослідницьких, наприклад,  NANOG, IAB, RIPEEOF, APRICOT, IETF, ARIN, FIRST, а також у форумах з управління та безпеки, зокрема MWP/DA, ISOI, NSP-SEC.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Продукти