Оберіть свою мову

  • Arbor Networks

  • Arbor Networks

Arbor Sightline(Arbor SP\TMS) комплекс захисту від DDoS (кібератак) компанії Netscout.

Створений для великих установ з розподіленої мережею, державних підприємств, провайдерів зв’язку.

 

          Комплексний підхід Arbor з виявлення та запобігання DDoS-атак

Продукт розроблений для вирішення питань аналізу, боротьби та протидії спробам зловмисників паралізувати, проникнути у внутрішній периметр або вивести з ладу критично важливі інфраструктурні сервіси компанії. Інструментарій комплексу дозволяє адміністраторам, представникам служб IT-безпеки виявляти і швидко реагувати на різноманітні види кібератак і нейтралізувати їх до того як вони нанесуть не виправні збитки організації. В основній зоні ризику дій зловмисників перебувають організації фінансового і державного сектору, провайдери зв’язку та великі промислові підприємствам.

Механізми Arbor Sightline виявляють і протидіють DDoS та цілеспрямованим атакам на конкретну інфраструктуру та сфери бізнесу і забезпечують безперервність роботи критичних процесів. 

Компоненти комплексу можуть буди встановлені на майданчиках (датацентрах) операторів зв’язку, банків, держустанов, промислових об’єктах, тощо. Основна вимога – забезпезпечити зв'язок компонентів комплексу Arbor Sightline між собою і мережевою інфраструктурою організації замовника. Використання принципу географічного рознесення компонентів комплексу є бажаним для забезпечення відмово стійкості у випадку виникнення проблем на якійсь окремій локації (майданчику, датацентру).