Оберіть свою мову

  • Arbor Networks

  • Arbor Networks

NETSCOUT Omnis Security – це передова платформа для виявлення та реагування в мережі, яка забезпечує масштаб, охоплення та узгодженість, необхідний інструментарій для захисту сучасної цифрової інфраструктури.

                                                Платформа безпеки NETSCOUT Omnis

Комплексна мережева безпека та видимість

В основі NETSCOUT Omnis Security лежать платформи InfiniStreamNG (ISNG) та vSTREAM. Використовуючи запатентовану і перевірену технологію, цей інструментарій, що легко масштабується, перетворює мережеві пакети в інтелектуальні дані, забезпечуючи комплексну і прозору видимість у розрізненій цифровій інфраструктурі.

Розумний захист периметра

NETSCOUT Omnis Security прозоро інтегрується з комплексом протидії кібератакам (DDoS) Arbor Edge Defense (AED) який блокує DDoS-атаки, кіберзагрози та вихідні індикатори компрометації, виступаючи як перша та остання лінія інтелектуального автоматизованого периметра оборони. Синергія NETSCOUT Omnis Security з продуктами захисту та протидії DDoS, які наповнені даними про загрози власного аналітичного центру Netscout Atlas (AIF) та інших виробників сигнатур (STIX/TAXII), створюють потужний комплекс аналітики, розслідування інцидентів та протидії загрозам що існують.