Оберіть свою мову

 • Infinidat
 • EnterpriseStorage
 • I
 • Системи зберігання даних

 

Використання СЗД вирішує важливе питання надійного зберігання та оперативної обробки корпоративної інформації. З метою досягнення лідерства в галузі ізраїльска компанія Infinidat створила провідне інноваційне технологічне рішення, яке вирізняє безпрецедентна надійність, продуктивність та гнучкість.

Завдяки компанії Infinidat на ринку з’явилася комплексна система зберігання даних Infinibox  -  корпоративне сховище петабайтного масштабу з вражаючими можливостями що э вагомою конкурентною перевагою для бізнесу.

Компанію заснував у 2011 році Моше Янай – ізраїльський інженер-розробник, винахідник та філантроп. Він об’єднав сильну команду спеціалістів, які не були згодні на компроміси між продуктивністю і доступністю корпоративних СЗД. Наразі Infinidat пропонує провідні рішення за всіма параметрами та вартістю володіння. Це зробило виробника лідером галузі.

Чим вирізняється СЗД Infinibox

СЗД  InfiniBox –  це єдина платформа зберігання даних (SAN, NAS, Mainframe) із запатентованою архітектурою розподіленого зберігання. Апаратно система представляє собою стандартну шафу з трьома контролерами, трьома ДБЖ та полками зі звичайними дисками, що мають потрібну замовнику ємність.

Корисний об’єм в одній стандартній стійці становить більш ніж 4 ПБ. Також є можливість поставки у конфігураціях від 230 ТБ до 8 ПБ в одній стійці. У якості інтерфейсів використовується FC, iSCSI, NFS и FICON.

Основні переваги рішень Infinibox:

 • неймовірні показники швидкості роботи (затримка менше мілісекунди);
 • надійність (99.99999%);
 • висока продуктивність (2М IOPS);
 • низький рівень енергоспоживання ( від 2.5 до 8кВт в піку в залежності від рішення).

Компанії із вже існуючою IT-структурою зможуть легко приєднатися до СЗД завдяки підтримці стандартних інтерфейсів підключення. Продукти InfiniBox піднімають стандарти надійного зберігання та обробки масивів даних підприємств на принципово новий рівень.

Перспективні архітектурні рішення від Infinidat

У портфелі Infinidat представлені СХД, що вже були успішно реалізовані та максимально просто вирішують надскладні завдання з керування, обробки та зберігання даних у приватних, публічних та гібридних хмарних сховищах

Рішення Infidat підтримуюсь основні та хмарні сховища, безперервність бізнесу та аварійне відновлення. Наразі технологічні продукти розробника успішно впроваджені у замовників із Fortune 500 у США, Європі, Азії та країнах CНД.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • Відео

  Infinidat: The Standard in Enterprise Storage

  Продукти Infinidat