Основний напрямок діяльності ізраїльської компанії Infinidat - виробництво систем зберігання з високою ємністю даних корпоративного класу.

Інноваційний продукт компанії СЗД Infinibox  являє собою єдину платформу зберігання даних (SAN, NAS, Mainframe) об’ємом більш ніж 4 петабайта корисної ємності в одній стандартній стійці 42U.

Відмінні риси комплексів Infinidat - найвищі показники швидкості роботи та надійності, велика пропускна здатність у поєднанні з низьким споживанням електроенергії (до 8кВТ).

Продукт підтримує стандартні інтерфейси підключення до вже існуючих ІТ-структур, може постачатися в конфігураціях від 150ТБ до 4 ПБ в одній стійці. Завдяки використанню запатентованої архітектури зберігання стандартне обладнання забезпечує високоефективну роботу системи з безпрецедентним рівнем надійності - 99.99999%, і більш 2M IOPS продуктивності.

СЗД Infinidat успішно впроваджено у замовників з Fortune 500 в США, Європі та Азії і СНД.

Як апаратне рішення СЗД Infinibox являє собою стандартну шафу з трьома контролерами, трьома ІБП і полками зі звичайними дисками, з ємністю, що підходить замовнику. Як інтерфейс використовується FC, iSCSI, NFS і FICON.

Система використовує підхід з програмним визначенням, а в якості апаратної реалізації використовується найкраще, що є на ринку - commodity hardware. Це дозволяє швидко розвиватися не тільки за можливостями ПО, але і щодо потужності апаратної частини. Оскільки обсяг завжди зростає, то потрібно мати можливість швидко адресувати величезні обсяги старша модель може містити до 4ПБ корисної ємності без урахування компресії, яка реалізована  на льоту).

В основу системи покладено схему адресації в пам'яті через алгоритм префіксного дерева, що дозволило позбутися від зв’язку з адресами на дисках, прибрати накладні витрати, роблячи запис RAID, і отримати можливість за необхідності записувати довільні дані послідовно. Сам RAID був фактично винайдений заново: схема розрахунку парності дозволяє зменшити кількість тактів ЦПУ; розподіл по дискам під час захисту N + 2 забезпечує час перестроювання, в момент виходу з ладу двох дисків –  одночасно, від рівня захисту N до N + 1 – за 15-20 хвилин; кількість дисків, які можуть безболісно вийти з ладу, може становити третину і більше.

Швидкість запису системи часто перевершує All Flash Arrays, а для отримання чудових результатів для читання відбувається наступне: крім оперативної пам'яті до 3ТБ, СЗД містить кеш-пам'ять до 86ТБ на SSD, аналізує запити, що надходять, тримає їх до 5 хвилин в пам'яті, складає відповідно до частоти звернення і будує профілі навантаження, які допомагають передбачати і заздалегідь кешувати ті дані з дисків, які будуть затребувані в найближчому майбутньому. Робота з пам'яттю дозволила отримати ідеальні моментальні знімки – потрібно просто не перезаписувати, а додавати в пам'ять адреси нових блоків, що дає практично не обмежену кількість знімків без впливу на продуктивність.

СЗД вийшла принципово тонкою, завжди відомо куди було записано дані і тому операція перетворення товстого тому в тонкий та назад відбувається на льоту, менше ніж за секунду.

Система завжди постачається цілком в зборі, і оплачується по терабайтам корисної ємності. Але замовник не зобов'язаний купувати всю ємність, можна придбати невелику частину за схемою Capacity on demand і докуповувати за  необхідності, до цього ж не треба нічого чекати, ємність вже стоїть і готова для використання. Для провайдерів добре підходить utility model, поділ ризиків, коли додаткова ємність не купується назавжди, а оплачується помісячно, залежно від зайнятого простору, відповідно до потреб клієнтів.

Перші продажі і досвід експлуатації системи Infinibox продемонстрували високі показники затребуваності рішення, особливо в таких сегментах, як фінанси і телеком. Наприклад, такі структури, як Credit Andorra і British Telecom використовують десятки систем Infinidat.

Окрім цих класичних замовників дуже великий інтерес до рішення виявили провайдери послуг, проголосувавши своїми грошима за той набір можливостей, які пропонує Infinibox, - висока щільність розміщення, ефективність зберігання і продуктивність, а також низьке енергоспоживання і фінансова модель придбання, адаптована під бізнес-клієнта.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Продукти