Оберіть свою мову

  • PAM
  • C

 

Компанія Broadcom (CA Technologies), пропонує LAYER7® PRIVILEGED ACCESS MANAGEMENT - рішення для контролю користувачів з розширеними і адміністраторськими повноваженнями в трьох середовищах - в традиційних корпоративних дата-центрах, у віртуальному середовищі і в хмарі.

У рішеннях компанії реалізований принцип «Zero trust» ( «Відсутності довіри»), що дозволяє гнучко управляти правами доступу і контролювати не тільки постійних співробітників, але і залучених фахівців, де б вони не знаходилися.

У разі необхідності, можна детально проаналізувати дії адміністраторів, включаючи відеозапис сеансу підключення до сервера і виконаних ним дій. Висока ефективність рішення в поєднанні з простою ліцензійної політикою дозволяють швидко впровадити продукти CA Technologies і забезпечити повну відповідність вимогам законодавства, регуляторів і галузевих стандартів.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.