Оберіть свою мову

  • Arbor Networks

  • Arbor Networks

Netscout NPM сімейство рішень для комплексного моніторингу і управління сучасної мережевої інфраструктури, а також забезпечення доступності критично важливих бізнес-послуг і продуктивності мережі. Рішення розроблені для усіх сфер бізнесу, для невеликих і розподілених мереж.

Завдяки моніторингу даних про продуктивність у режимі реального часу, який може включати оцінку журналів продуктивності, ІТ-фахівці можуть виявляти основні причини проблем до того, як вони переростуть у збої або переривання. Якщо спостерігається деградація сервісу, потрібно швидко зрозуміти в чому саме проблема, багаторівневість сучасних інформаційних мереж накладає певні складності в процеси пошуку і локалізації проблем.  

Сучасна ІТ-інфраструктура дуже складна і складається з безлічі компонентів та взаємозалежностей. Те, як ці мережеві компоненти працюють окремо і разом, визначає продуктивність працівників та ефективність бізнесу в цілому.

Коли до набору технологій додаються сторонні додатки програмного забезпечення як послуга (SaaS), можуть виникнути додаткові складності, що призводять до проблем із продуктивністю. Виявляти проблеми у все більш складних інфраструктурах може бути досить не просто, а отже ускладнюється їх усунення до того, як вони вплинуть на роботу користувачів.

Сучасні організації потребують цілісної видимості всієї інфраструктури надання послуг для підтримки нової динаміки доступу, яка може включати потребу в ємності каналів зв’язку  для організації ефективної роботи з використанням віддаленого доступу. Моніторинг вхідної активності для відстеження та визначення тенденцій трафіку та використання додатків має важливе значення. Повна видимість має бути невід'ємною частиною широкої стратегії продуктивності та доступності, яка охоплює не лише периферійні та приватні центри обробки даних, але також хмарне середовище та середовище SaaS. Сьогодні забезпечення високоякісного досвіду для співробітників з будь-якого місця, на будь-якому пристрої і в будь-якій інфраструктурі є пріоритетом номер один.