• Захід

31 липня 2021 року компанія NWU взяла участь в щорічній всеукраїнській професійної конференції системних адміністраторів, керівників IT підрозділів і технічних директорів, "SteelDrum XVIII", яка традиційно відбулася у Львові.

  • Стаття

Компанія NWU підписала дистриб'юторський контракт з провідним світовим лідером ринку рішень з кібербезпеки Vectra AI. 

Портфель компанії NWU поповнився передовим рішенням NDR (Network Detection and Response) - засобом виявлення загроз в мережевому трафіку і реагування на них в режимі реального часу для хмарних середовищ, SaaS, центрів обробки даних і корпоративних інфраструктур.

  • Новина

У зв'язку з розширенням команди компанії NWU, дистриб'ютора ІТ-рішень, відкрита вакансія Менеджер з розвитку бізнесу (IT- безпека) / Продакт-менеджер (IT- безпека).

  • Новина

Для організацій, що використовують платформу Google Cloud є хороші новини, - відтепер вони мають нову можливість виявлення вторгнень.

У міру того, як все більша кількість організацій переходять в гібридні середовища, переносячи значну частину інфраструктури у хмари, групи безпеки стикаються з проблемою підтримки узгодженого стану безпеки для всіх своїх активів, незалежно від того, чи знаходяться вони в хмарі або локально. У багатьох випадках групи безпеки будуть працювати над адаптацією своїх локальних інструментів безпеки для роботи в хмарному середовищі, використовуючи програмне забезпечення для віртуалізації та складні внутрішні інтеграції.

  • Стаття

Нульова довіра Zero Trust - популярний термін, який останнім часом можна зустріти всюди, але ця концепція не нова. Модель Zero Trust Network або Zero Trust Architecture була створена в 2010 році Джоном Киндерваген, аналітиком Forrester. Одинадцять років потому директора з інформаційної безпеки та ІТ-директора все частіше застосовують та впроваджують модель безпеки Zero Trust в своїх організаціях.

Модель Zero Trust пропонує перейти від моделі безпеки, заснованої на захисті периметра, до моделі, що передбачає безперервну перевірку довіри. Фактично, ця модель передбачає, що мережа вже зламана.

  • Новина

Компанія Exabeam третій рік поспіль визнається лідером SIEM в магічному квадраті Gartner і в червні 2021 року знову заслужено посідає перше місце за повноту бачення та здатність виконувати заявлене.

  • Новина

Термін «Управління інформацією та подіями безпеки» (SIEM) був створений у 2005 році як еволюція «централізованого управління журналами» (CLM). З тих часів інструменти SIEM поступово розширювали область застосування, доки не здобули вигляд, що знайомий нам сьогодні, пропонуючи безліч можливостей для вирішення дуже широкого кола завдань клієнтів. Gartner відслідковує ці тенденції у своєму «Магічному квадранті SIEM» більше десяти років.

  • Новина

Exabeam Fusion XDR та Exabeam Fusion SIEM - два нових потужних хмарних продукти безпеки, які ефективно вирішують проблеми виявлення, розслідування і реагування на інциденти (threat detection, investigation and response - TDIR), не порушуючи існуючий стек технологій.

  • Новина

Компанія Infinidat, провідний постачальник рішень для зберігання даних корпоративного класу, анонсував вихід InfiniBox SSA. Цей твердотільний масив - справжній прорив в індустрії, так як він забезпечує найвищу в галузі продуктивність для найвимогливіших корпоративних додатків.

  • Новина

Infinidat, провідний постачальник рішень для зберігання даних корпоративного класу, оголосив про програму акредитації, яка допоможе навчити та просунути своїх торгових партнерів по всьому світу. Нова програма пропонує кілька освітніх напрямків і є розширенням можливостей онлайн-навчання компанії для торгових партнерів. Ця акредитація допоможе розширити можливості партнерів із задоволення зростаючих вимог та потреб корпоративних клієнтів завдяки рішеням для зберігання даних Infinidat.