• Стаття

Сучасні мережеві середовища стають дедалі складнішими. Багато підприємств використовують гібридні інфраструктури, які використовують провідні сервіси, такі як AWS, Google та Microsoft Azure, а також програми від таких постачальників, як Citrix, Dell, Cisco, Oracle, Palo Alto Networks і RedHat, та послуги віртуалізації від таких компаній, як VMware.

  • Стаття

У Tufin часто запитують: "У нашій компанії відбувається міграція технологій. Чи може Туфін допомогти?" Відповідь – так. Tufin може підвищити цінність міграції, починаючи від кількох десятків точок примусового застосування та закінчуючи глобальною зміною технології у масштабах усього підприємства. Однак деякі способи, за допомогою яких Tufin може підвищити довгострокову цінність, можуть вас здивувати.

  • Новина

Сьогодні, в умовах коли середній центр управління безпекою (SOC) оперує майже 20 окремими продуктами безпеки, а кількість інцидентів та загроз постійно зростає, продуктивність аналітиків та ефективність команд безпеки стає далекою від оптимальної.

Незважаючи на використання найкращих у галузі інструментів та наявність складних засобів контролю безпеки, організації, як і раніше, піддаються зламу, в основному через неможливість визначити, коли атаки виходять зсередини організації або коли зловмисник маскується під довіреного інсайдера.

  • Новина

В цей складний час для нашої країни ми раді отримувати міцну підтримку від вендорів. Компанія NETSCOUT разом з офіційним дистриб’ютором на території України, компанією NWU, готові надавати послуги з захисту критичної інфраструктури (виявлення та пом’якшення наслідків кібератак/DDoS).

  • Статья

Сучасний бізнес активно переходить на цифрові рейки. В умовах, що склалися, просто неможливо обійтися без онлайнової складової для компаній будь-якого масштабу, чи то великий банк, чи невелике підприємство. Але при цьому потрібно розуміти, що ділова активність обов'язково  має бути захищеною від різноманітних загроз. Одна з них - DDoS-атаки, що призводять до блокування онлайн-сервісів і як наслідок - фінансових втрат.

  • Новина

Завдяки новій угоді із SentinelOne партнери та замовники NWU в Україні отримають доступ до передової платформи для захисту кінцевих точок, EDR та XDR, здатної забезпечити моніторинг та автоматичний захист всіх активів організації.

  • Захід

У наші дні, в епоху бізнесу, заснованого на даних, на передній план виходить їхня швидка обробка, надійний захист та зрозуміла вартість.

  • Захід

У період цифрової трансформації IT лідерам непросто забезпечити якість роботи сервісів для кінцевих користувачів. Точкові рішення щодо моніторингу окремих елементів ланцюжка доставки сервісу не дають повної картини продуктивності додатків та мережі.

  • Новина

Компанія Vectra Al зайняла 329-е місце в рейтингу Deloitte Technology 2021 Fast 500™, потрапивши до списку 500 найбільш швидкозростаючих технологічних, мас-медіа, телекомунікаційних, медико-біологічних, фінансових та енергетичних компанії Північної Америки.

  • News

Зростання доходів Exabeam на 357% обумовлено застосуванням передових технологій у SIEM та XDR

Перед закрывающим тегом
вставьте следующий код: