• Новина

Платформа керування безпекою Exabeam SMP в черговий раз отримала 5 зірок в клієнтському огляді Gartner.

  • Новина

Компанія GTB Technologies дев'ятий рік поспіль стала переможцем в номінації "Кращий продукт в галузі запобігання втрати даних" (DLP).

  • Новина

Cyber ​​Defense Awards спільно з Cyber ​​Defense Magazine оголосили переможців престижної щорічної премії Global Infosec Awards, на конференції RSA 2021.

  • Новина

Компанія Infinidat, провідний постачальник рішень для зберігання даних корпоративного класу, в травні 2021 року отримала звання «Вибір клієнтів Gartner Peer Insights» в галузі первинних масивів зберігання. Вже третій рік поспіль рішення Infinidat стає вибором клієнтів Gartner Peer Insights на основі оглядів і рейтингів кінцевих користувачів.

  • Новина

Exabeam, що спеціалізується на просунутих технологіях управління подіями і даними безпеки (Smarter SIEM), і Code42, один з лідерів сегмента виявлення та усунення інсайдерських погроз, оголосили про стратегічну співпрацю.

  • Новина

Компанія Thales, світовий лідер у області цифрової ідентифікації і безпеки, оголосила про інтеграцію своєї платформи розпізнавання обличчя (FRP) з платформою контролю фізичного доступу Nedap (AEOS), що сприятиме повсюдному поширенню біометричної автентифікації.

  • Захід

23 липня відбулася конференція “Online Banking - Час інновацій!”, яку організував  Міжнародний фінансовий клуб «Банкиръ».

Захід був присвячений трансформаціям фінансового сектора, до яких його підштовхнуло поширення COVID-19. Учасниками конференції стали представники НБУ, Мінціфри, ВРУ, банків, страхових компаній, небанківських фінансових організацій і fintech-компаній.

  • Стаття

Коронавірусна криза змінила майже всі аспекти нашого повсякденного життя, а наша модель роботи пережила одне з найбільш радикальних змін. У той час як всі країни намагаються зупинити поширення коронавірусу, перед компаніями стоїть величезне завдання – максимально оперативно перевести своїх співробітників на віддалену модель роботи, а також забезпечити безпеку цього переходу.

  • Стаття

Багато організацій були змушені переосмислити свою модель роботи, щоб і надалі продовжувати працювати продуктивно, оскільки пандемія COVID-19 змусила їх перевести багатьох своїх співробітників на віддалену роботу. У світлі цієї ситуації є досить імовірним те, що багато компаній будуть продовжувати працювати віддалено навіть тоді, коли пандемія закінчиться, враховуючи всі ті переваги, які віддалена робота може запропонувати як співробітникам, так і самій компанії.

  • Захід

Запрошуємо відвідати серію безкоштовних вебінарів, присвячених оглядам актуальних рішень і важливих тем в області інформаційної безпеки.

Вебінари будуть цікаві: IТ-директорам, керівникам ІБ-підрозділів, представникам компаній системних інтеграторів.Вебінари будуть цікаві: IТ-директорам, керівникам ІБ-підрозділів, представникам компаній системних інтеграторів.