Оберіть свою мову

  • Beyond Security
  • B
  • Безпека

Компанія Beyond Security є експертом з автоматизованих інструментів тестування на вразливість, які використовуються клієнтами по всьому світу, включаючи організації Fortune 100.

Інструменти Beyond Security допомагають , виявити та нейтралізувати відомі та невідомі загрози безпеки, а також забезпечують відповідність місцевим нормам безпеки.

Ці інструменти відомі своєю точністю, швидким налаштуванням та керуванням, що включає об’єднані робочі потоки та інтеграцію у фреймворки.

Три головні лінійки продуктів компанії:

beSECURE: автоматичне сканування вразливостей та керування ризиками (AVDS), дозволяє менеджерам центрів обробки даних захищати критичні області Вашої мережі та Ваші користувацькі веб-додатки. AVDS також користується великою популярністю у операторів медіасервісів (MSP), телеком-провайдерів для надання своїм клієнтам автоматизованих послуг сканування їх внутрішніх і зовнішніх систем і додатків.

Продукт beSECURE має унікальне поєднання функцій, які відображають і оцінюють Вашу мережу, забезпечуючи простий покроковий робочий процес, що показує в режимі реального часу, які частини Вашої мережі та які системи найбільш вразливі для атаки, і де саме треба починати вносити виправлення.

beSTORM: Динамічне тестування безпеки додатків (DAST) та мультипротокольний фаззер. Виявляє ZERO DAY / Невідомі вразливості безпеки та проблеми надійності у всіх типах програмного забезпечення, файлових структур та апаратних засобів:

  • Критична інфраструктура: beSTORM сертифікований Інститутом безпеки ISA
  • Транспорт: потужний інструмент в автомобільній промисловості, що виявляє вразливості таких пристроїв, як: пристрої шини CANbus, трансмісія, головні блоки нового покоління, повний спектр електронних блоків управління (ECU) та багато іншого.
  • Microsoft SDL Pro Network: учасник, який спеціалізується на безпеці додатків.

beSOURCE: Статичне тестування безпеки додатків (SAST) - потужний інструмент аналізу коду, який дозволяє подолати розрив між SecOps та DevOps, пропонуючи розробникам та командам забезпечення якості (QA) надійний та простий у використанні інструмент з локальними та хмарними можливостями розгортання.

beSOURCE виявляє проблеми безпеки та якості програмування у Вашому програмному забезпеченні та надає рекомендації, щоб зробити код швидшим та ефективнішим.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.