Оберіть свою мову

  • E
  • Безпека

Набір рішень компанії Endian унікальний тим, що він може забезпечити комплексний рівень безпеки в поєднанні з простотою реалізації, що характерно для галузі IoT. Це може принести величезну користь компаніям з точки зору захисту своїх співробітників і користувачів, а також при створенні нових платформ обслуговування і підтримки, для мінімізації витрат і збільшення доходу.

Компанія Endian заснована в 2003 році в Аппіано, Італія, командою досвідчених мережевих фахівців і ентузіастів з безпеки. Мета Endian: розробити найпотужнішу і просту в світі систему управління погрозами з відкритим вихідним кодом.

Компанія Endian займається розробкою програмних продуктів для захисту мережевих каналів комунікацій і надання безпечного доступу до конфіденційної інформації. Рішення даної італійської компанії виробляються за принципом UTM (Unified Treath Management) і виключно на базі відкритих технологій (open source). Endian випускає програмне забезпечення для захисту міжмережевих шлюзів з унікальною системою управління; інструменти для організації безпечної роботи співробітників на власних смартфонах, ноутбуках і планшетах (політика BYOD); рішення серії 4i для безпеки і віддаленого доступу до SCADA; засоби захисту віртуального корпоративного оточення.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.