Оберіть свою мову

  • C

Cossack Labs - продуктова компанія, яка створює криптографічні інструменти для запобігання витоку конфіденційних даних та допомагає компаніям відповідати регуляторним вимогам. Продукти компанії забезпечують повний захист життєвого циклу даних у зручному форм-факторі та піклуються про шифрування, керування ключами, контроль доступу, виявлення вторгнень, логування, що дозволяє клієнтам зосередитися на власному бізнесі, створюючи свої продукти з упевненістю, що безпека даних під контролем.

Продукти Cossack Labs - шифрування та захист даних що запобігає витокам даних та одночасно знижує витрати на безпеку.

Використання криптографії для захисту даних обґрунтовано не тільки для «безпечних чатів» та фінансових продуктів. Сучасні криптографічні інструменти допомагають відповідати українським та європейським нормам і законам, а також покращують контроль над інфраструктурою, запобігають витоку даних і зменшують ризики виникнення інцидентів.

Acra – рішення для захисту чутливих і персональних даних в централізованих сховищах (базах даних, файлових сховищах). Acra забезпечує вибіркове шифрування, пошук серед зашифрованих даних, багаторівневе управління доступом, запобігання витоку бази даних і можливість виявлення вторгнень в зручному для розробників пакеті. 

Acra спеціально розроблена для інфраструктур з централізованим зберіганням даних, в тому числі для розподілених мікро-сервісних додатків. Застосування Acra допомагає знизити витрати на інформаційну безпеку вашої компанії, не знижуючи рівень самої безпеки.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.