Оберіть свою мову

  • Niagara Networks
  • N
  • Безпека

Niagara Networks™ - компанія з Силіконової долини, що є піонером платформи Open Visibility Platform™, яка надає необхідну гнучкість в мережевій безпеці.

Niagara Networks надає високопродуктивні та надійні рішення для моніторингу мережі та доставки трафіку для найвимогливіших світових постачальників послуг та корпоративних середовищ.

Рішення Niagara Networks використовуються в мережевих середовищах провідних світових компаній, надаючи центрам безпеки та мережевих операцій (SOC/NOC) прозорість та оперативний аналіз трафіку в фізичних та віртуальних мережах.

Niagara Networks перетворює стандартний рівень видимості мережі в розгорнутий рівень взаємодії видимості та безпеки. Такий рівень дозволяє експлуатаційним інженерам, інженерам з безпеки та командам ІТ-спеціалістів безперешкодно здійснювати адміністрування, управління продуктивністю, моніторинг та інші критично важливі мережеві служби даних.

Рівень видимості взаємодії розташований на стратегічному кордоні базових мереж, центрів обробки даних та віддалених вузлів агрегації. Стратегічне позиціонування такого критично важливого рівня посередництва дозволяє регулювати та змінювати трафік для кожного необхідного пристрою безпеки або моніторингу за необхідності за допомогою блокування пакетів, фільтрації, агрегації, реплікації, розподілу, тунелювання, інтелектуального балансування навантаження на основі потоків та інших функцій.

Рівень видимості взаємодії використовує технологію розподіленої обробки Niagara Networks FabricFlow™ на всіх швидкостях трафіку до інтерфейсів 100 Гбіт/с та неблокуючу розподілену архітектуру комутації. Завдяки вдосконаленням Niagara Networks Packetron™ та високо інтегрованій розподіленій обробці FabricFlow™, рішення може застосовувати таку обробку трафіку, як дедуплікація, NetFlow метадані, розрізання пакетів та потоків, передаючи розширені можливості обробки на рівень видимості.

Niagara Networks надає всі компоненти для досягнення розгорнутого рівня видимості взаємодії мережі на всіх швидкостях передачі даних до 100 Гбіт/с. Це передові пакетні брокери, обхідні перемикачі (bypass), мережеві відгалужувачі TAP, а також програмне забезпечення для уніфікованого управління.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.