Niagara Networks - лідер в області продуктів для мережевої видимості з акцентом на гігабітні системи 1/10/40/100

Niagara Networks пропонує найвищі системи щільності портів, найбільш досконалі системи мережевої видимості і найякісніші і багатофункціональні рішення обходу на ринку. Унікальні і модульні конструкції Niagara, інноваційна технологія видимості мереж наступного покоління, в тому числі мережевий пакет Packet Broker з пропускною спроможністю 100 гігабіт, а також можливість адаптувати системи до точних специфікацій клієнтів, дозволяють їй вести галузь за рахунок високоякісних, інноваційних продуктів і виняткового обслуговування.

Рішення:

Мережеві TAPs, байпасні комутатори та мережеві браузери, які інтегруються з системами моніторингу, вбудованими мережевими пристроями, IPS, UTM, балансувальниками навантаження, WAN прискорювачами і іншими критично важливими для ІТ додатками і пристроями безпеки.

Переваги:

  • єдина система управління доступу до мережевого трафіку
  • забезпечення зручного доступу до мережевого трафіку засобів моніторингу та аналізу мониторинг мереж будь-якої складності - від 1G до 100G
  • установка тимчасових міток, дедуплікація і слайсинг
  • при високому рівні якості і високій щільності портів, рішення має досить низьку вартість
  • гнучка масштабованість рішення за рахунок модульної архітектури

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Продукти

Перед закрывающим тегом
вставьте следующий код: