Оберіть свою мову

  • T
  • Безпека

 

ThreatMark – компанія стрімко розвивається в області кібербезпеки і спеціалізується на виявленні загроз, інтелектуальної аутентифікації та запобіганні шахрайству.

Ідея ThreatMark полягала в тому, щоб створити легку, просту у використанні і розгортанні, і в той же час ефективну платформу для виявлення шахрайства, яка може підтримувати як найбільших гравців в галузі, так і розгортатися в малих і середніх підприємств з обмеженими ресурсами.

Anti Fraud Suite (AFS) - рішення для виявлення шахрайства для цифрового банкінгу і платежів є інноваційним, багатофункціональним і модульним. Воно забезпечує поведінкове профілювання, включаючи поведінкову біометрію, аналіз ризику транзакцій і виявлення загроз в одному механізмі аналітики на основі машинного навчання.

ThreatMark використовує свої власні дослідження в області поведінкової біометрії і останніх досягнень в області машинного навчання, щоб відрізняти легітимних користувачів від кіберзлочинців в режимі реального часу.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.