Оберіть свою мову

  • Vectra
  • VectraAI
  • threatdetection
  • V
  • Безпека

 Vectra AI є світовим лідером на ринку NDR-рішень (Network Detection and Response) - засобів виявлення загроз в мережевому трафіку та реагування на них в режимі реального часу для хмарних середовищ, SaaS, центрів обробки даних і корпоративних інфраструктур.

  • Збирайте тільки корисні данні Збір релевантних даних всюди без агентів - з мережі, з публічної хмари, з SaaS та ідентифікацій.
  • Застосовуйте штучний інтелект для захисту Вилучайте сотні елементів метаданих із захоплених даних та застосовуйте штучний інтелект, орієнтований на безпеку, для виявлення методів зловмисників у кожному випадку. 
  • Зупиняйте нападників Аналітика даних приписується відповідним обліковим записам або вузлам для визначення пріоритетів ідентифікацій та надання єдиного уявлення про загрози у вашому середовищі.

РІШЕННЯ

 За допомогою штучного інтелекту рішення виявляє кібератаки на основі поведінки зловмисника, дозволяє експертам з безпеки всебічно аналізувати інциденти безпеки і визначати приховані загрози за допомогою розширених метаданих безпеки.

 Платформа збирає величезні обсяги хмарних та мережевих метаданих, збагачує їх важливою для безпеки інформацією, оптимізованою за допомогою машинного навчання, виявляє в автоматичному режимі активність зловмисників і захищає ваші хости та користувачів від зламу незалежно від їх місцезнаходження.

 Таким чином, компанії можуть встановити курс на ефективну і безпечну роботу своїх інфраструктур і, в разі атаки, крок за кроком реконструювати події та шукати приховані загрози в мережі за допомогою штучного інтелекту.

 

ПРОДУКТИ

Платформа Vectra AI Platform

Провідним продуктом є Vectra AI Platform - платформа для виявлення мережевих загроз і реагування на них, а також Vectra Detect для Office 365.

Що це: Інтелектуальне виявлення загроз і реагування на них для ЦОД, хмарних, SaaS і локальних середовищ

Як це працює: Vectra AI Platform збирає мережеві метадані і збагачує їх за допомогою аналітики безпеки на основі машинного навчання

Можливості інтеграції: Vectra AI Platform інтегрується з EDR, SIEM, мережевими екранами і власними/гібридними хмарними рішеннями 

Vectra Stream

Надає масштабовані мережеві метадані з підвищеним рівнем безпеки для використання в інструментах виявлення і реагування, що налаштовуються

Vectra Recall

Інструментальні засоби для пошуку загроз за допомогою штучного інтелекту - від хмарних робочих навантажень і центрів обробки даних до корпоративних середовищ

Vectra Detect

Автоматично виявляє поведінку зловмисників і визначає пріоритет зламаних пристроїв, що представляють найбільший ризик

 Завдяки компаніі NWU, що є офіційним дистриб'ютором Vectra Al в Україні, відтепер на вітчизняному IT-ринку стало можливо купити NDR (Network Detection and Response) від світового лідера, що є невід'ємною частиною SOC-тріади.

Купити NDR для SOC або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.