Оберіть свою мову

 • Vectra
 • VectraAI
 • threatdetection
 • V
 • Безпека

 

Vectra є світовим лідером на ринку NDR-рішень (Network Detection and Response) - засобів виявлення загроз в мережевому трафіку та реагування на них в режимі реального часу для хмарних середовищ, SaaS, центрів обробки даних і корпоративних інфраструктур.

 • Збирайте тільки корисні данні

Збір релевантних даних всюди без агентів - з мережі, з публічної хмари, з SaaS та ідентифікацій.

 • Застосовуйте штучний інтелект для захисту

Вилучайте сотні елементів метаданих із захоплених даних та застосовуйте штучний інтелект, орієнтований на безпеку, для виявлення методів зловмисників у кожному випадку. 

 • Зупиняйте нападників

Аналітика даних приписується відповідним обліковим записам або вузлам для визначення пріоритетів ідентифікацій та надання єдиного уявлення про загрози у вашому середовищі.

 

РІШЕННЯ

За допомогою штучного інтелекту рішення виявляє кібератаки на основі поведінки зловмисника, дозволяє експертам з безпеки всебічно аналізувати інциденти безпеки і визначати приховані загрози за допомогою розширених метаданих безпеки.

Платформа збирає величезні обсяги хмарних та мережевих метаданих, збагачує їх важливою для безпеки інформацією, оптимізованою за допомогою машинного навчання, виявляє в автоматичному режимі активність зловмисників і захищає ваші хости та користувачів від зламу незалежно від їх місцезнаходження.

Таким чином, компанії можуть встановити курс на ефективну і безпечну роботу своїх інфраструктур і, в разі атаки, крок за кроком реконструювати події та шукати приховані загрози в мережі за допомогою штучного інтелекту.

 

ПРОДУКТИ

Платформа Cognito

Провідним продуктом Vectra є Cognito - платформа для виявлення мережевих загроз і реагування на них, а також Cognito Detect для Office 365.

Що це: Інтелектуальне виявлення загроз і реагування на них для ЦОД, хмарних, SaaS і локальних середовищ

Як це працює: Cognito збирає мережеві метадані і збагачує їх за допомогою аналітики безпеки на основі машинного навчання

Можливості інтеграції: Платформа Cognito інтегрується з EDR, SIEM, мережевими екранами і власними/гібридними хмарними рішеннями 

Cognito Stream

Надає масштабовані мережеві метадані з підвищеним рівнем безпеки для використання в інструментах виявлення і реагування, що налаштовуються

Cognito Recall

Інструментальні засоби для пошуку загроз за допомогою штучного інтелекту - від хмарних робочих навантажень і центрів обробки даних до корпоративних середовищ

Cognito Detect

Автоматично виявляє поведінку зловмисників і визначає пріоритет зламаних пристроїв, що представляють найбільший ризик

 

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • Відео

  Автоматична аналітика мережевого трафіку на виявлення загроз. Vectra AI.

  Продукти Vectra