Vectra є світовим лідером на ринку NDR-рішень (Network Detection and Response) - засобів виявлення загроз в мережевому трафіку таі реагування на них в режимі реального часу для хмарних середовищ, SaaS, центрів обробки даних і корпоративних інфраструктур.

РІШЕННЯ

За допомогою штучного інтелекту рішення виявляє кібератаки на основі поведінки зловмисника, дозволяє експертам з безпеки всебічно аналізувати інциденти безпеки і визначати приховані загрози за допомогою розширених метаданих безпеки.

Платформа збирає величезні обсяги хмарних та мережевих метаданих, збагачує їх важливою для безпеки інформацією, оптимізованою за допомогою машинного навчання, виявляє в автоматичному режимі активність зловмисників і захищає ваші хости та користувачів від зламу незалежно від їх місцезнаходження.

Таким чином, компанії можуть встановити курс на ефективну і безпечну роботу своїх інфраструктур і, в разі атаки, крок за кроком реконструювати події та шукати приховані загрози в мережі за допомогою штучного інтелекту.

ПРОДУКТИ

Платформа Cognito

Провідним продуктом Vectra є Cognito - платформа для виявлення мережевих загроз і реагування на них, а також Cognito Detect для Office 365.

Що це: Інтелектуальне виявлення загроз і реагування на них для ЦОД, хмарних, SaaS і локальних середовищ

Як це працює: Cognito збирає мережеві метадані і збагачує їх за допомогою аналітики безпеки на основі машинного навчання

Можливості інтеграції: Платформа Cognito інтегрується з EDR, SIEM, мережевими екранами і власними/гібридними хмарними рішеннями 

Cognito Stream

Надає масштабовані мережеві метадані з підвищеним рівнем безпеки для використання в інструментах виявлення і реагування, що налаштовуються

Cognito Recall

Інструментальні засоби для пошуку загроз за допомогою штучного інтелекту - від хмарних робочих навантажень і центрів обробки даних до корпоративних середовищ

Cognito Detect

Автоматично виявляє поведінку зловмисників і визначає пріоритет зламаних пристроїв, що представляють найбільший ризик

 

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Перед закрывающим тегом
вставьте следующий код: