• Arbor Networks
DDoS Protection

Рішення, яке спрямоване на убезпечення центрів обробки даних і ліквідацію можливих загроз.

Arbor Networks APS/AED створений спеціально для захисту безперервності бізнесу і доступності від зростаючого розмаїття загроз рівня додатків. Він забезпечує найбільш просунуту у світі технологію виявлення та захисту в простому для встановлення пристрої, який нейтралізує атаку до того, як постраждають критичні сервіси.

Пристрій Arbor Networks APS простий в установленні та забезпечує моментальний захист від більшості загроз. Встановлення просте й зрозуміле, пристрою не потрібен час на навчання.

Фахівці з мережевої безпеки оцінять простий процес конфігурації та інтерфейс для користувача.

З огляду на те, що вартість простою занадто велика для більшості компаній, Arbor Networks APS був створений для автоматичного виявлення та захисту від DDoS-атак практично без участі оператора. Arbor Networks APS також пропонує простий план і методи вирішення в тому випадку, коли атака не може бути швидко зупинена.

Arbor Networks APS/AED – одночасно з автоматичним захистом від DDoS Pravail також забезпечує візуалізацію атак у режимі реального часу і дає за необхідності можливість оператору змінити налаштування застосовуваних протизаходів та лічильників.

Pravail використовує сучасні протизаходи щодо захисту від DDoS, що розроблені та які використовуються у провідних сервіс-провайдерів та в фінансових інститутах, хмарах. Ці технології підтвердили свою ефективність у захисті від DDoS по всьому світу. Додатково група розробки та реагування в області безпеки Arbor (ASERT) розробила новий набір пакетних протизаходів, створених спеціально для захисту від 150 сімейств шкідливого коду, що найчастіше використовується в сучасних ботмережах.

Інші продукти виробника