Оберіть свою мову

  • GTB Technologies
  • G
  • Запобігання витоку інформації

Американська компанія GTB Technologies, світовий лідер в галузі рішень із захисту конфіденційних даних та кібербезпеки, пропонує клієнтам продукти з захисту даних від витоку інформації. У своїх розробках вона застосовує найсучасніші технології ідентифікації інформації, а саме GTB Inspector. Цей продукт використовує різноманітні методи обробки документації, процес категорізації документів проводиться автоматично. Отже забезпечується контроль за переміщенням даних.

Будучи лідером на ринку захисту даних, GTB Technologies також є піонером і творцем найефективнішого захисту від сучасних внутрішніх загроз та шкідливих програм для найбільших світових компаній і урядових організацій.

Одним із головних продуктів компанії є система GTB DLP Suite. Її висока модульність дозволяє ефективно виявляти конфіденційні дані в трафіку підприємства. Вона перехоплює й аналізує трафік, що передається по мережі, встановлює контроль до доступу інформації на всіх пристроях.

Для визначення конфіденційних даних застосовуються цифрові відбитки, шаблони, словники, створюється вибірка баз даних. Система має можливість контролювати MS Office, файли в форматі PDF, заархівовані файли та ін. Щоб запобігти складності у високонавантажених мережах, застосовується балансування мережевих навантажень.

Якщо необхідно, то дані, що передаються, шифруються. Система легко інтегрується з іншими системами моніторингу інформаційної безпеки, підтримує велику кількість протоколів для перехвату й аналізу. GTB DLP легко розгортається в інфраструктурі клієнта, дозволяє відслідковувати не лише текстові документи, але й креслення, відео- й аудіофайли. Контролює як хмарні сервіси, так і тимчасові файли, веб-пошту й буфер обміну.

Незалежні оцінки підтверджують, що алгоритми детектування Data AccuMatch™ компанії GTB є найбільш точними й швидкими алгоритмами детектування на ринку. Inspector компанії GTB може виявляти, як структуровані, так і неструктуровані дані з метою запобігання витоку ваших важливих бізнес-даних. Підтримуються як текстові, так і двійкові файли, а саме початковий текст, аудіо й відео.

GTB Endpoint Protector – це залежне від контенту управління пристроями, спрямоване на рішення актуальної проблеми витоку даних із різних організацій через знімні носії, зокрема iPod-и, iPad-и, флеш-накопичувачі, пишучі CD й DVD та ін.

GTB Endpoint Protector контролює доступ до знімних носіїв, надає докладний аудиторський звіт стосовно будь-якої діяльності, захищає дані шляхом селективного шифрування конкретних типів файлів або захищеного контенту, а також інтегрується з GTB Inspector (опція) для відслідковування й контролю даних перед їх передачею на знімні носії.

GTB Endpoint Protector відслідковує будь-яку вхідну/вихідну діяльність, зміцнюючи політику доступу, створену в консолі управління.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • Video

    GTB Data Security that Works

     

    Продукти GTB Technologies