Tufin - провідний постачальник програмних рішень у галузі забезпечення інформаційної безпеки.

Tufin™ - програмне забезпечення, необхідне для аналізу і оптимізації політик міжмережевих екранів, аналізу внесених змін в політики, порівняння політик та ін. За допомогою даного аналізатора можна провести аналіз політик щодо відповідності різним міжнародним стандартам.

Рішення Tufin Orchestration Suite містить важливі бізнес модулі, що охоплюють головні завдання для:

  • технічних фахівців (IT) та співробітників ІБ-підрозділів (SecureChange і SecureTrack),
  • архітекторів і відповідальних осіб із відділів розробки/ просування/ обслуговування (SecureApp) корпоративних і клієнтських додатків,
  • ефективно поєднуючи вирішення ключових завдань для перерахованих вище напрямків у компанії, рішення є уніфікованим інструментом, що дозволяє керівникам компанії отримати: стандартизацію й формалізацію бізнес процесів надання доступу, оцінку ефективності та завантаженості мережевих адміністраторів, економію часу на автоматизації рутинних завдань, агрегатні показники безпеки мережевого захисту цінної й конфіденційної інформації в компанії.

Tufin SecureTrack™ - лідируюче на ринку програмне рішення в галузі управління безпекою здійснюваних операцій. Продукт SecureTrack дозволяє організаціям посилити заходи безпеки, знизити кількість переривань в обслуговуванні та автоматизувати щоденні завдання завдяки використанню звітів і можливостей управління системою обмеження доступу.

Tufin SecureChange™ - автоматизують процес внесення зміни в політику безпеки для аналізу ризиків, підвищення точності і примусового дотримання політик. Від початкового запиту до підсумкового аудиту SecureChange значно підвищує рівень безпеки, до того ж час на обробку скорочується вдвічі.

Tufin SecureApp  - являє собою революційний підхід до управління мережевими політиками безпеки, реалізований з точки зору програми. За допомогою SecureApp фахівці з безпеки і власники додатків можуть легко визначити, оновити, відстежити і видалити додатки - без аналізу довгих списків правил доступу на численних міжмережевих екранах і маршрутизаторах.

Продукти Tufin SecureTrack™ та SecureChange™ Workflow допомагають співробітникам відділів забезпечення безпеки управляти змінами, мінімізувати ризики та істотно зменшити час на прості, часто повторювані завдання, шляхом їх автоматизації.

Комбінуючи точність і простоту, Tufin дає можливість адміністраторам безпеки проводити надійний аудит інфраструктури й демонструвати відповідність вимогам корпоративних стандартів.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Продукти