Tufin -  це компанія, що розробляє програмне забезпечення для автоматизації змін політики безпеки на гібридних платформах, при цьому підвищуючи безпеку та відповідність вимогам.

РІШЕННЯ

  • Автоматизація - автоматизація видимості і резервів, оптимізація файрволів, забезпечення гнучкості та переваги безпеки у всій організації, що включає рекомендації щодо політик в робочі процеси безпеки, перевірки відповідності та конвеєр DevOps.
  • Управління політикою безпеки мережі для забезпечення постійної відповідності нормативним вимогам і внутрішнім політикам всієї гібридної мережі.
  • Готовність до аудиту - забезпечення готовності до аудиту з демонстрацією та документацією дотримання правил і внутрішніх політик, включаючи робочі процеси, історію змін, схвалення та виключення.
  • Управління ризиками - оптимізація сегментації мережі, аналіз ризиків, впевненість в застосуванні Ваших політик безпеки в усій гібридної мережі, всіма вендорами.
  • Хмара - безпечні хмарні середовища з автоматичним управлінням політиками безпеки, автоматизація перевірки безпеки мережі в конвеєрі CI/CD для раннього виявлення та швидкого виправлення, а також постійної відповідності, уніфікація управління політикою безпеки для забезпечення узгодженості політик в публічному та приватному середовищі і Kubernetes.

ПРОДУКТИ

Tufin SecureTrack™ - лідируюче на ринку програмне рішення в галузі управління безпекою здійснюваних операцій. Продукт SecureTrack дозволяє організаціям посилити заходи безпеки, знизити кількість переривань в обслуговуванні та автоматизувати щоденні завдання завдяки використанню звітів і можливостей управління системою обмеження доступу.

Tufin SecureChange™ - автоматизують процес внесення зміни в політику безпеки для аналізу ризиків, підвищення точності і примусового дотримання політик. Від початкового запиту до підсумкового аудиту SecureChange значно підвищує рівень безпеки, до того ж час на обробку скорочується вдвічі.

Tufin SecureApp  - являє собою революційний підхід до управління мережевими політиками безпеки, реалізований з точки зору програми. За допомогою SecureApp фахівці з безпеки і власники додатків можуть легко визначити, оновити, відстежити і видалити додатки - без аналізу довгих списків правил доступу на численних міжмережевих екранах і маршрутизаторах.

Комбінуючи точність і простоту, Tufin дає можливість адміністраторам безпеки проводити надійний аудит інфраструктури й демонструвати відповідність вимогам корпоративних стандартів.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Продукти

Перед закрывающим тегом
вставьте следующий код: