Оберіть свою мову

Компанія NWU – офіційний дистриб'ютор високоефективних продуктів і рішень мережевої інформаційної безпеки, а також телекомунікаційного обладнання від провідних світових виробників на території України.
У портфель компанії входить продукція таких відомих світових виробників, як: Arbor Networks/Netscout (Anti-DDoS), Exabeam (SIEM), Tufin (Firewall Policy Management), SentinelOne (XDR), Infinidat (СЗД) та інших.
NWU Logo
Image
0
вендорів
Image
0
продуктів
Image
0
проєктів

Наші цінності

Наши ценности

Надійність і довіра

Ми збудували принципи роботи, які базуються на довірі, відповідальності та індивідуальному підході до потреб кожного клієнта.

Професіоналізм

Ми постійно працюємо над побудовою конкурентоспроможного портфеля рішень і розширюємо асортимент пропонованої продукції.
Профессионализм
Профессионализм

Професіоналізм

Ми постійно працюємо над побудовою конкурентоспроможного портфеля рішень і розширюємо асортимент пропонованої продукції.
Команда

Команда

Ми постійно підвищуємо професіоналізм наших інженерів, які проходять постійне навчання на базі наших вендорів, та забезпечують комплексну технічну підтримку партнерів та їх замовників

Інновативність

Ми не тільки зміцнюємо відносини з клієнтами що існують, а й працюємо над залученням нових, завдяки опрацьованим, технологічно та економічно ефективним рішенням.
Инновацииции
Инновацииции

Інновативність

Ми не тільки зміцнюємо відносини з існуючими клієнтами, а й працюємо над залученням нових, завдяки опрацьованим, технологічно і економічно ефективним рішенням.

Команда НВУ

Марія Ознобіхіна
Марія ОзнобіхінаДиректор
Микола Мойсак
Микола Мойсак Керівник відділу продажів та розвитку бізнесу
Денис Фомкін
Денис ФомкінКомерційний директор
Максим Аношко
Максим АношкоКерівник відділу технічної підтримки
Микола Сьомакін
Микола СьомакінПровідний інженер підтримки продажів
Володимир Аношко
Володимир АношкоМенеджер підтримки продажів
Юлія Сировотка
Юлія СировоткаМенеджер підтримки продажів
Тетяна Скворцова
Тетяна СкворцоваМаркетолог
Олексій Муравйов
Олексій МуравйовІнженер підтримки продажів