Оберіть свою мову

  • Arbor Networks

  • Arbor Networks

Забезпечте економічно ефективну і водночас повну видимість пакетів, оптимізувавши архітектуру моніторингу та зменшивши ризики безпеки.

Стратегічна видимість пакетів у світі який завжди на зв’язку.

Дезагрегована архітектура комутаторів потоку пакетів NETSCOUT забезпечує стратегічну видимість пакетів, яка масштабується та працює динамічно, забезпечуючи повну видимість за допомогою NETSCOUT InfiniStream® (частина платформи nGeniusONE® Service Assurance) або систем безпеки, незалежно від модифікацій інфраструктури чи змін джерела мережевого трафіку.  Завдяки TAP та комутаторам потоків пакетів від NETSCOUT засоби забезпечення якості обслуговування, забезпечення безпеки та інші засоби моніторингу можуть бути присутні фізично та логічно скрізь.

 

Ключові властивості

Лінійка комутаторів потоку пакетів (PFS) і TAP NETSCOUT nGenius® дає змогу декільком ІТ-групам агрегувати, тиражувати та керувати потоками трафіку в усій мережі моніторингу, чи то для моніторингу продуктивності додатків, уніфікованих комунікацій (UC) чи безпеки. Можливості управління трафіком та забезпечення безпеки гарантують безпроблемне розгортання вбудованих систем безпеки та виявлення загроз.

Масштабована видимість мережі. У міру зростання ваших мереж та обсягів трафіку має підвищуватися і ваша готовність реагувати на проблеми у міру їх виникнення.

Активна вбудована безпека. Розгортання вбудованого комутатора потоку пакетів забезпечує всеосяжну архітектуру захисту для вбудованого та пасивного захисту мережі.

Розшифровка для вбудованих чи пасивних інструментів. Вбудоване чи пасивне дешифрування забезпечує видимість за умов повсюдного використання шифрування.

Виключте порушення трафіку чи протокольних транзакцій. Спростіть отримання та розподіл трафіку для різних програм моніторингу мережі, включаючи управління продуктивністю, управління наданням послуг та моніторинг безпеки.