Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Arbor Networks
  • Netscout

 Клієнти NETSCOUT отримали вигоду завдяки проактивному виявленню та пом’якшенню загроз, скороченню часу простою за рахунок швидшого показника MTTR (середнього часу на відновлення), покращенню готовності до роботи та виявленню нових можливостей отримання прибутку

 Компанія NETSCOUT SYSTEMS, провідний постачальник рішень для управління продуктивністю, кібербезпеки та захисту від DDoS-атак, оприлюднила результати дослідження Total Economic Impact, проведеного Forrester Consulting у жовтні 2023 року, у якому оцінюється економія коштів і бізнес-вигоди від розгортання рішення NETSCOUT Arbor для захисту від DDoS-атак. Зокрема зазначається, що клієнти, які використовують Arbor, можуть ефективно протидіяти DDoS-атакам, мінімізувати час простою, зменшити потенційні штрафні санкції за порушення рівня обслуговування (SLA) та пропонувати преміальні послуги за допомогою інтелектуального аналізу трафіку.

 На основі фінансової оцінки та інтерв’ю з керівниками, які впроваджували рішення Arbor для захисту від DDoS-атак, дослідження Forrester показало, що протягом трьох років воно забезпечило:

  • Загальну рентабельність інвестицій (ROI) 223%
  • Зменшення часу простою клієнтів через потенційні DDoS-інциденти завдяки скороченню середнього часу на відновлення (MTTR) на 75% для інцидентів DDoS, які впливають на клієнтів 
  • Зменшення часу простою через DDoS-атаки завдяки зниженню MTTR на 80%.
  • Збільшення доходу на 10,3% за третій рік завдяки розширеним сервісам, наданим Arbor Insight
  • Скорочення більш ніж на 70% годин повної зайнятості (FTE) для управління інцидентами в групах інфраструктури та операцій (I&O)

 «DDoS-атаки можуть завдати шкоди клієнтам, які покладаються на безвідмовну роботу. Дослідження Forrester демонструють, що організації, які використовують рішення NETSCOUT Arbor DDoS Protection Solution, отримують видимість, необхідну для ефективного аналізу мережевого трафіку для виявлення, пом’якшення та усунення загроз», — заявив Michael Szabados, головний операційний директор NETSCOUT. 

 Після інтерв’ю з клієнтами NETSCOUT дослідження Forrester також виявило, що NETSCOUT пропонує кілька додаткових переваг, таких як покращена репутація бренду, покращений досвід роботи з клієнтами, відмінна підтримка після продажу та проактивна операційна позиція, яка визначає потенційні інциденти та  DDoS-атаки.

Шлях NETSCOUT до вітчизняного IT-ринку разом з компанією NWU

 Компанія NWU, яка є офіційним дистриб'ютором NETSCOUT в Україні, першою вивела на вітчизняний IT- ринок Arbor anti-DDoS, відоме рішення від NETSCOUT. Нова єдина платформа мережевої видимості Visibility Without Borders (VWB), яка тепер представлена на ринку, увібрала в себе досвід та напрацювання попередніх рішень Arbor anti-DDoS, та містить функціонал DDoS Protection.

 NETSCOUT захищає підключений світ від кібератак і збоїв у продуктивності та доступності за допомогою унікальної платформи видимості та рішень, які базуються на передовій технології глибокої перевірки пакетів у масштабі. NETSCOUT обслуговує найбільші у світі підприємства, постачальників послуг та організації державного сектору.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.