Оберіть свою мову

Article icon
 • Новина
 • Ribbon Communications

 Організації вже використовують до Microsoft Teams для вебзустрічей та обміну файлами; він швидко став осередком комунікацій. Тепер користувачі та ІТ-менеджери зацікавлені у наступному кроці – використанні Teams як телефонної системи організації.

 Ribbon Connect для прямої маршрутизації Microsoft Teams забезпечує простий спосіб додавання тонального сигналу до Teams, дозволяючи здійснювати власні дзвінки до Teams. Користувачі можуть здійснювати або приймати телефонні дзвінки з будь-якого місця на будь-якому пристрої. Організації можуть використовувати Teams як основну телефонну систему або інтегрувати її з наявними АТС/телефонами та контакт-центрами для захисту чинних інвестицій та бізнес-процесів.

Спрощення розгортання телефонної системи Teams

 Ribbon Connect для Microsoft Teams Direct Routing – це хмарна служба, яка безпечно підключає нові або наявні телефонні лінії, номери та плани обслуговування до Microsoft Teams. Організації можуть використовувати його, щоб зробити Teams своєю основною телефонною системою, або використовувати його для покращення наявної АТС або хмарних комунікацій UC. Він купується для кожного користувача, тому організації можуть розгорнути його для всіх або обраного числа співробітників. Не потрібно купувати, розгортати чи керувати апаратним, чи програмним забезпеченням, і ІТ-відділи не будуть прив'язані до будь-яких дій оновлення чи підтримки.

Надайте своїм клієнтам найкращий досвід

 Дедалі більше співробітників працюють вдома чи в дорозі. Додаючи служби телефонної системи в Teams, співробітники отримують один інструмент для спілкування, доступний на всіх пристроях з будь-якої точки світу. Що ще важливіше — це робить співробітників більш доступними та чуйними до клієнтів.

 • Здійснюйте та приймайте дзвінки будь-де (внутрішні або зовнішні)
 • Немає потреби у спеціальних навичках чи навчанні для розгортання.
 • Клієнти бачать службовий номер телефону, а не особистий номер мобільного телефону.

Зробіть користувачів Teams більш продуктивними

 • Простий у використанні вбудований інтерфейс дзвінків у Teams (на комп'ютері та на мобільному пристрої) зводить до мінімуму проблеми з навчанням та впровадженням.
 • Будьте більш доступними; здійснювати/приймати дзвінки з будь-якого місця з негайним доступом до каталогу компанії, відомостей про присутність, календар і т.д.
 • Багатша взаємодія; миттєво конвертуйте простий телефонний дзвінок у повноцінну відеоконференцію

Збережіть інвестиції та робочі бізнес-процеси

 • Проста інтеграція з існуючими АТС, контакт-центрами або хмарними UC-сервісами (а також відповідними телефонами, пристроями тощо).
 • Підтримка існуючих контрактів на тональний сигнал та телефонних номерів
 • Безперешкодний перехід на чисту телефонну систему Teams у майбутньому.

Мінімізуйте вплив та накладні витрати на ІТ

 • Жодних спеціальних ІТ-навичок не потрібно - інтуїтивно зрозумілий вебпортал виключає налаштування Teams PowerShell.
 • ІТ-фахівцям не потрібно витрачати час на розгортання чи підтримку окремого комунікаційного клієнта.
 • Не потрібне оновлення апаратного або програмного забезпечення — все на 100% у хмарі

Переваги рішення від світового лідера телекомунікацій та безпеки:

 • Рішення Ribbon Communications вже захищають потужні комунікаційні мережі по всьому світу
 • Створено з використанням новітніх технологій хмарних служб для забезпечення високої доступності
 • Використано більш ніж десятирічний досвід співпраці з Microsoft щодо інтеграції комунікацій у реальному часі
 • Частина повного портфоліо рішень для безпечного підключення комунікацій Microsoft Teams

Пройдіть тест-драйв Ми полегшуємо випробування послуги та перевірку заявлених можливостей:

 • Протестуйте послугу з 30-денної пілотної програми на 25 місць безкоштовно. Легко перевірте сумісність і продемонструйте цінність рішення особам, які приймають рішення та кінцевим користувачам. Завершіть свою оцінку та швидко додайте більше користувачів.
 • Немає апаратного чи програмного забезпечення для розгортання — за лічені хвилини ми можемо налаштувати облікові записи та зробити послуги телефонної системи доступними для користувачів

Ribbon Communications у компанії NWU та цінність для ринку IP-телекомунікацій

 Ribbon Communications займає особливе місце у портфелі вендорів та рішень компанії NWU, яка є офіційним дистриб'ютором Ribbon Communications на території України та зарекомендувала себе як надійний постачальник,  у тому числі Ribbon SBC, що представляє для вітчизняного ринку передові рішення у галузі IP-телекомунікацій.

 Завдяки NWU вітчизняний бізнес та оператори зв’язку мають можливість купити Ribbon SBC в Україні та отримати продуктивність та безпеку зв’язку, а також купити SBC SWe - розгортання SBC у хмарі або на власному сервері.

 Бажаєте купити Ribbon SBC в Україні або розгорнути для додатків зв'язку в реальному часі, а також отримати консультації щодо лінійки Ribbon Connect, Ribbon SBC та інтеграції з Zoom Phone: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.