Оберіть свою мову

  • Ribbon Communications
Захист медіа-трафіку

 SBC 5400 - це потужний, компактний SBC спеціально створений для мультимедійних комунікацій сьогоднішнього та завтрашнього дня, що був розроблений для постачальників послуг зв'язку та великих підприємств.

 Завдяки можливості масштабування мультимедійного трафіку від 2 ГБ до 10 ГБ, Ribbon SBC 5400 надає всі функції, які вам потрібні сьогодні в SBC - надійну мережеву безпеку, складну маршрутизацію і управління політиками, контроль перевантаження, нормалізацію SIP, а також функції, які вам можуть знадобиться завтра, наприклад, міжмережева взаємодія IPv4-IPv6, мультимодальний зв'язок, вбудоване транскодування мультимедіа, а також гарантовану продуктивність і масштабованість в умовах інтенсивного трафіку.

 Будучи ключовим компонентом сімейства платформ SBC Core від Ribbon, SBC 5400 відповідає всім вимогам до безпеки, масштабованості, доступності та управління постачальниками послуг і великими підприємствами.

 Завдяки NWU вітчизняний бізнес та оператори зв’язку мають можливість купити Ribbon SBC в Україні і отримати продуктивність та безпеку зв’язку, а також купити SBC SWe - розгортання SBC у хмарі або на власному сервері.

 Бажаєте купити Ribbon SBC в Україні або розгорнути для додатків зв'язку в реальному часі, а також отримати консультації щодо лінійки Ribbon Connect, Ribbon SBC та інтеграції з Zoom Phone: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.