Оберіть свою мову

  • Ribbon Communications
Захист медіа-трафіку

 Пристрій серії SBC 2000 (раніше UX2000) від компанії Ribbon Communications - це модульне, багатофункціональний пристрій, в одному шасі, що забезпечує економію коштів, знижує складність управління і підвищує надійність для мережі і комунікаційних потреб філії. Базовий функціонал включає в себе протоколи маршрутизації рівнів 2 і 3, концентратор GigE, порти WAN, LAN, E1, брандмауер з контролем трафіку, прикордонний контролер сесій (SBS), обробку медіа за допомогою високошвидкісних цифрових процесорів (DSP), шлюз ТМЗК і модуль додатків (ASM) для хостингу додатків сторонніх розробників.

 Пристрій SBC 2000 повністю управляється дистанційно через WEB інтерфейс. Це ідеальне рішення для офісів, в яких відсутня або існує мінімальна підтримка IT. Модульна архітектура дозволяє впровадження в різних типах філій і може легко масштабуватися для подальшого нарощування функціоналу. Пристрій може використовуватися для впровадження різних додатків, наприклад VoIP останнього покоління, SIP Транкінг, широкосмугового транскодування (HD Voice), мульти сервісні додатки, такі як інтеграція різних телефонних мереж (Pseudo Wire)

 Завдяки NWU вітчизняний бізнес та оператори зв’язку мають можливість купити Ribbon SBC в Україні і отримати продуктивність та безпеку зв’язку, а також купити SBC SWe - розгортання SBC у хмарі або на власному сервері.

 Бажаєте купити Ribbon SBC в Україні або розгорнути для додатків зв'язку в реальному часі, а також отримати консультації щодо лінійки Ribbon Connect, Ribbon SBC та інтеграції з Zoom Phone: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.