Оберіть свою мову

  • Ribbon Communications
Захист медіа-трафіку

Прикордонний контроллер сессій Ribbon SBC SWe Lite

Прикордонний контролер сесій Software Edition Lite від компанії Ribbon Communications (SBC SWe Lite) забезпечує захист і безпеку послуг SIP-транкингу та Уніфікованих комунікацій (UC) для середнього та малого бізнесу (SMB). Простота і легкість установки SBC SWe Lite забезпечується підтримкою Microsoft® Hyper-V®, VMware® vSphere® Hypervisor і Linux® KVM.

Прикордонний контролер сесій SBC SWe Lite сертифікований компанією Microsoft® для забезпечення послуги Direct routing для Microsoft Teams

Прикордонний контролер сесій Ribbon SBC SWe Lite побудований на базі загального коду з апаратними SBC 1000/2000, що дозволяє йому підтримувати той же набір функцій та послуг. Також, прикордонні контролери сесій SBC SWe, SBC 1000 і SBC 2000 мають сертифікати незалежних лабораторій Tolly® і Miercom®, що підтверджують заявлену продуктивність продуктів.

 Завдяки цьому, наші клієнти, які обрали програмний SBC, можуть розраховувати на ті ж переваги при переході в VoIP інфраструктуру: SBC SWe Lite забезпечить захист голосової інфраструктури від DoS / DDoS атак, конфіденційність, шифрування викликів та взаємодію з різноманітними SIP і TDM пристроями сторонніх виробників, при цьому забезпечуючи високу надійність, масштабованість, продуктивність, максимальний час роботи без простою та високу доступність.

Завдяки використанню того ж інтерфейсу управління і конфігурації, що і на SBC 1000 / SBC 2000 і наявності простого і інтуїтивно зрозумілого майстра настройки, конфігурація SBC SWe Lite здійснюється дуже швидко. На додаток до цього, з'явилися можливості швидкого налаштування медіа послуг, найбільш затребуваних як в рішеннях для операторів, так і для корпоративного сегмента, з метою підвищення безпеки та спрощення взаємодії VoIP.

Одночасно з цим, прикордонний контролер сесій SBC SWe Lite пред'являє унікально низькі вимоги до продуктивності CPU, обсягу пам'яті і дискового простору, що дозволяє встановлювати SBC на системах з дуже обмеженими ресурсами, наприклад, uCPE. Результат очевидний: наші клієнти можуть значно скоротити витрати і спростити установку і інтеграцію SBC для рішень UC / SIP-trunking.