Оберіть свою мову

  • Ribbon Communications
Захист медіа-трафіку

Кордонний контроллер сессій Ribbon SBC SWe Lite

 Кордонний контролер сесій Software Edition Lite від компанії Ribbon Communications (SBC SWe Lite) забезпечує захист і безпеку послуг SIP-транкингу та Уніфікованих комунікацій (UC) для середнього та малого бізнесу (SMB). Простота і легкість установки SBC SWe Lite забезпечується підтримкою Microsoft® Hyper-V®, VMware® vSphere® Hypervisor і Linux® KVM.

SBC SWe Lite сертифікований компанією Microsoft® для забезпечення послуги Direct routing для Microsoft Teams

 Ribbon SBC SWe Lite побудований на базі загального коду з апаратними SBC 1000/2000, що дозволяє йому підтримувати той же набір функцій та послуг. Також, кордонні контролери сесій SBC SWe, SBC 1000 і SBC 2000 мають сертифікати незалежних лабораторій Tolly® і Miercom®, що підтверджують заявлену продуктивність продуктів.

 Завдяки цьому, клієнти, які обрали програмний SBC, можуть розраховувати на ті ж переваги при переході в VoIP інфраструктуру: SBC SWe Lite забезпечить захист голосової інфраструктури від DoS / DDoS атак, конфіденційність, шифрування викликів та взаємодію з різноманітними SIP і TDM пристроями сторонніх виробників, при цьому забезпечуючи високу надійність, масштабованість, продуктивність, максимальний час роботи без простою та високу доступність.

 Завдяки використанню того ж інтерфейсу управління і конфігурації, що і на SBC 1000 / SBC 2000 і наявності простого і інтуїтивно зрозумілого майстра настройки, конфігурація SBC SWe Lite здійснюється дуже швидко. На додаток до цього, з'явилися можливості швидкого налаштування медіа послуг, найбільш затребуваних як в рішеннях для операторів, так і для корпоративного сегмента, з метою підвищення безпеки та спрощення взаємодії VoIP.

 Одночасно з цим, кордонний контролер сесій SBC SWe Lite пред'являє унікально низькі вимоги до продуктивності CPU, обсягу пам'яті і дискового простору, що дозволяє встановлювати SBC на системах з дуже обмеженими ресурсами, наприклад, uCPE. Результат очевидний: наші клієнти можуть значно скоротити витрати і спростити установку і інтеграцію SBC для рішень UC / SIP-trunking.

 Завдяки NWU вітчизняний бізнес та оператори зв’язку мають можливість купити Ribbon SBC в Україні і отримати продуктивність та безпеку зв’язку, а також купити SBC SWe - розгортання SBC у хмарі або на власному сервері.

 Бажаєте купити Ribbon SBC в Україні або розгорнути для додатків зв'язку в реальному часі, а також отримати консультації щодо лінійки Ribbon Connect, Ribbon SBC та інтеграції з Zoom Phone: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.