Оберіть свою мову

  • Ribbon Communications
Захист медіа-трафіку

Прикордонний контролер сесій Ribbon SBC SWe побудований на базі загального коду з апаратними SBC 5000/7000, що дозволяє йому підтримувати той же набір функцій та послуг.

Завдяки можливості вбудовуватись в хмару SBC SWe компанії можуть використовувати безпечний зв'язок в реальному часі практично в будь-якому приватному чи загальнодоступному хмарному середовищі без шкоди для масштабу та продуктивності - і без зайвих зусиль. Компанії ще більше економлять, не несучи витрати на фізичний пристрій, який може мати надлишкову невикористану ємність, і отримують гнучкість, виділяючи віртуальні / хмарні ресурси за запитом.

SBC SWe забезпечує надійну взаємодію для декількох протоколів сигналізації, контроль допуску викликів для управління рівнями трафіку, кілька функцій безпеки для захисту конфіденційності та забезпечення відповідності нормативним вимогам, обробку мультимедійних пакетів (RTP) та транскодировання звуку.

Підприємства можуть вибрати розгортання SBC SWe у власному приватному хмарному середовищі або використовувати постачальника загальнодоступної хмари для підтримки уніфікованих комунікацій, послуг конференц-зв'язку і спільної роботи, а також контакт-центрів. SBC SWe можна розгорнути на Amazon Web Services (AWS), Google Cloud Platform (GCP) або Microsoft Azure. Переваги розгортання SBC SWe в загальнодоступних хмарах:

  • Забезпечення набагато більш швидкого виведення на ринок, ніж необхідність закупівлі, установки і впровадження необхідної обчислювальної, мережевої інфраструктури та інфраструктури зберігання в приватній хмарі або центрі обробки даних.
  • Зниження експлуатаційних витрат за рахунок усунення необхідності в постійному обслуговуванні хмарної інфраструктури, оскільки постачальник загальнодоступної хмари справляється з цим сам
  • Гнучкість і контроль над витратами при масштабуванні ємності SBC, оскільки ресурси загальнодоступної хмари доступні за передплатою.