Оберіть свою мову

Article icon
 • Новина
 • Arbor Networks
 • Netscout

В епоху зростання кіберзагроз захист джерел доходу став першочерговим викликом для підприємств.

 NETSCOUT Omnis Cyber Intelligence (OCI), що є лідером у цій галузі, пропонує уніфіковану платформу NETSCOUT Visibility Without Borders  та передові рішення для виявлення мережевих загроз та реагування на них (NDR). Завдяки поєднанню передових технологій, таких як масштабована глибока перевірка пакетів (DPI), багатовимірне виявлення загроз та платформа Visibility Without Borders, ці рішення захищають підприємства від вразливостей та загроз, одночасно прискорюючи зростання доходів.

Розуміння рентабельності інвестицій у рішення з кібербезпеки

Кількісна оцінка впливу інвестицій у кібербезпеку виходить за рамки простої економії. Вона охоплює такі аспекти, як зменшення ризиків, операційна ефективність та захист організації від потенційних фінансових втрат, спричинених порушеннями безпеки.

Яким чином встановити важливі ключові показники ефективності (KPI) для вимірювання рентабельності інвестицій (ROI) ваших рішень кібербезпеки:

 • Зменшення кількості інцидентів безпеки. Вимірюйте зменшення кількості успішних кібератак або зламів до та після впровадження рішення безпеки.
 • Середній час до виявлення (MTTD) і середній час до вирішення (MTTR): Оцініть час, потрібний для виявлення та вирішення інцидентів безпеки, який вказує на ефективність роботи.
 • Економія коштів та запобігання: Оцініть фінансову економію внаслідок скорочення часу реагування на інциденти, запобігання потенційним штрафам та пеням, а також потенційному зниженню страхових внесків.
 • Показники відповідності: відстежуйте вдосконалення у відповідності галузевим або нормативним стандартам.
 • Ефективність роботи та скорочення простоїв: аналізуйте підвищення ефективності та скорочення простоїв, пов’язаних з інцидентами безпеки.
 • Довіра клієнтів та репутація: Оцініть задоволеність клієнтів та репутацію бренду щодо заходів безпеки організації.
 • Продуктивність та задоволеність співробітників: Вимірюйте підвищення продуктивності та задоволеності співробітників завдяки зменшенню інцидентів безпеки та стресу.
 • Зростання бізнесу та майбутні ініціативи: оцініть потенційне зростання доходу та стратегічні ініціативи завдяки безпечному середовищу.

 Ці KPI можна пристосувати до конкретних цілей і завдань будь-якого підприємства. Регулярне відстеження та аналіз цих показників до та після впровадження рішення безпеки допоможе продемонструвати його відчутний вплив на стан безпеки організації, операційну ефективність та загальний результат, ефективно демонструючи рентабельність інвестицій.

Як NETSCOUT Omnis Cyber Intelligence впливає на кожен із цих KPI:

 • Зниження кількості інцидентів безпеки: OCI значно пом’якшує наслідки успішних кібератак. Багатовимірна аналітика загроз NETSCOUT Omnis CyberStream, що включає індикатори компрометації (IOC), порушення нормативних вимог, сигнатури, виявлення несподіваного трафіку та аналіз поведінки, забезпечує комплексний підхід до виявлення загроз. Це призводить до помітного скорочення часу виявлення та впливу успішних кібератак.
 • MTTD і MTTR: OCI змінює парадигму виявлення загроз та реагування на них. Завдяки захопленню пакетів у режимі реального часу та DPI у джерелі захоплення пакетів Omnis CyberStream значно знижує MTTD внаслідок швидкого виявлення загроз у джерелі. Одночасно OCI полегшує історичне розслідування та моніторинг подій у реальному часі, тим самим оптимізуючи операційну ефективність.
 • Економія та запобігання витратам: швидке виявлення та усунення інцидентів безпеки з боку OCI безпосередньо призводить до економії витрат. Зменшуючи час реагування на інциденти, організації, що використовують OCI, одержують значну економію витрат на відновлення, час простоїв та потенційних фінансових втрат, пов'язаних з кібератаками чи витоками даних. Ця економія часто може перевищити початкові інвестиційні витрати та потенційно знизити страхові внески.
 • Показники відповідності: відповідність OCI галузевим стандартам та нормативно-правовій базі забезпечує підвищену відповідність вимогам та спрощення звітності. Картографування MITRE ATT&CK від Omnis CyberStream та робочі процеси історичних розслідувань OCI допомагають підтримувати дотримання стандартів.
 • Операційна ефективність та скорочення простоїв: комплексний підхід OCI до операцій із забезпечення безпеки підвищує операційну ефективність. Інтеграція OCI виявлення загроз у режимі реального часу, управління інцидентами та історичного розслідування з рішенням для управління інформацією про безпеку та події (SIEM) зводить до мінімуму час простою, пов'язаний з інцидентами безпеки. Таке скорочення часу простоїв позитивно впливає на безперервність бізнесу та стабільність роботи.
 • Довіра клієнтів та репутація бренду. Впровадження OCI з його надійним багатовимірним виявленням загроз та можливостями швидкого розслідування безпосередньо впливає на довіру клієнтів та репутацію бренду. Підвищений рівень безпеки та превентивна позиція щодо кіберзагроз сприяють підвищенню довіри клієнтів та сприйняттю відданості організації забезпеченню безпеки.
 • Продуктивність та задоволеність співробітників. OCI підвищує продуктивність і задоволеність співробітників, зводячи до мінімуму перерви в роботі завдяки надійному виявленню загроз, оптимізуючи реагування на інциденти за допомогою інтегрованих робочих процесів, розширюючи можливості навичок за рахунок інтеграції з інструментами SIEM та створюючи безпечне робоче середовище.
 • Зростання бізнесу та майбутні ініціативи: OCI сприяє зростанню бізнесу та майбутнім ініціативам, зміцнюючи заходи безпеки за допомогою розширеного багатовимірного виявлення загроз, дозволяючи впевнено реалізовувати стратегічні ініціативи, такі як розширення ринку або технологічні інновації, підтримуючи поступові цифрові трансформації без шкоди для безпеки, зміцнюючи репутацію та довіру між зацікавленими сторонами та сприяння масштабованому зростанню відповідно до мінливих потреб бізнесу.
 • Розширення відносин з постачальниками та партнерами. Демонстрація твердої прихильності до кібербезпеки за допомогою використання рішень NDR підвищує репутацію та надійність організації. Це позитивно впливає на відносини з постачальниками, партнерами та клієнтами, що створює  можливості для розширення бізнесу.

 В епоху, коли кіберзагрози набувають загрозливих масштабів, захист репутації, потоків доходів та прибутку є головним пріоритетом для підприємств. І хоча рішення NETSCOUT Omnis Cyber Intelligence NDR вимагає початкових витрат, фінансові вигоди з погляду зниження ризиків, операційної ефективності та ефективності реагування на інциденти з часом забезпечують суттєву окупність інвестицій.

Шлях NETSCOUT до вітчизняного IT-ринку разом з компанією NWU

 Компанія NWU, яка є офіційним дистриб'ютором NETSCOUT в Україні, першою вивела на вітчизняний IT- ринок Arbor anti-DDoS, відоме рішення від NETSCOUT. Нова єдина платформа мережевої видимості Visibility Without Borders (VWB) та NETSCOUT Omnis Cyber Intelligence NDR які тепер представлені на ринку, увібрали в себе досвід та напрацювання попередніх рішень Arbor anti-DDoS, та містять функціонал DDoS Protection. 

 Завдяки зусиллям NWU вітчизняний бізнес та державні установи мають можливість купити Arbor anti-DDoS в Україні та отримати сучасний захист від ддос-атак, а також купити Omnis Cyber Intelligence NDR - комплексний захист мережі та реагування на загрози.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.