Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Arbor Networks
  • Netscout

Адаптивний захист від DDoS-атак для Arbor TMS значно покращує виявлення динамічних розподілених атак, включаючи “килимові бомбардування”

Компанія NETSCOUT, провідний постачальник рішень для управління продуктивністю, кібербезпеки та захисту від DDoS-атак, запустила адаптивний захист від DDoS для своєї системи Arbor Threat Mitigation System (TMS), яка значно покращує виявлення розподілених атак, що динамічно змінюють вектори та націлені на безліч IP-адрес призначення одночасно.

NETSCOUT ASERT, експертна група компанії з дослідження безпеки та запобігання DDoS-атакам, зафіксувала значне зростання динамічних розподілених атак типу «відмова в обслуговуванні» (DDoS) з використанням кількох векторів та методів для запуску на основі ботнетів, атака прямого маршруту, виснаження ресурсів та атаки на рівні додатків, покликані обійти традиційну статичну мережевий та хмарний захист від DDoS-атак. Кількість випадків “килимових бомбардувань” зросла більш ніж на 110%. Командам SOC особливо складно пом'якшити їхні наслідки за допомогою традиційних засобів, оскільки ці атаки націлені на великі групи IP-адрес, а не на один хост, та генерують сотні чи навіть тисячі попереджень за атаку.

"Атаки за прямим маршрутом витісняють відображення/посилення як найпопулярніший вектор DDoS-атак, вони все частіше управляються ботнетами, є багатовекторними й динамічно коригуються в режимі реального часу", - сказав Patrick Donegan, засновник та головний аналітик HardenStance. «Жодна компанія не знає про DDoS-атаки більше, ніж NETSCOUT. ASERT аналізує ретельно відібрані дані зі свого ATLAS Intelligence Feed (AIF) та використовує алгоритми на основі машинного навчання, щоб рекомендувати зміни у заходах протидії атакам. Автоматизація цієї функції для внесення штучного інтелекту в функцію адаптивного захисту від DDoS робить Arbor TMS ще більш привабливим засобом захисту від DDoS-атак».

Адаптивний захист від DDoS аналізує трафік у режимі реального часу та автоматично реалізує заходи щодо пом'якшення наслідків та протидії на основі аналізу загроз для блокування динамічних DDoS-атак у міру їх розвитку. Адаптивний захист від DDoS надає SOC-командам  масштабоване, постійне рішення для обробки пакетів без збереження стану, яке має неперевершену видимість більш ніж 50% всього інтернет-трафіку, глобальну інформацію про загрози в режимі реального часу та багаторічний досвід запобігання DDoS-атакам.

Захист від “килимових бомбардувань”

Атаки «килимове бомбардування» — одна з найбільш руйнівних розподілених атак, які можуть ініціювати зловмисники, оскільки вони одночасно націлені на великі діапазони IP-адрес, генеруючи тисячі попереджень, з якими SOC-командам  неможливо впоратися. Завдяки адаптивному захисту від DDoS компанія NETSCOUT представила новий спосіб аналізу DDoS-трафіку на мережевому рівні у всіх підмережах, що дозволяє виявляти “килимові бомбардування” та повідомляти про них в одному, простому для розуміння сповіщенні. Технологія Precision Protection Prefix компанії NETSCOUT на основі машинного навчання автоматично визначає конкретні діапазони IP-адрес, на які націлена атака. Потім вона автоматично перенаправляє їх в Arbor TMS для пом'якшення наслідків, навіть коли атака переміщається мережею до різних цілей. Функція адаптивного захисту від DDoS-атак значно покращує виявлення та пом'якшення наслідків килимових бомбардувань.

"Для захисту мережі потрібно якомога більше знань про вашого супротивника", - сказав Scott Iekel-Johnson, AVP, DDoS та аналіз загроз у NETSCOUT. «Ми вклали в цей продукт нашу глобальну інформацію про загрози та багаторічний досвід запобігання атакам. Це те саме, ніби аналітик ASERT знаходиться поряд з вами 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Наш адаптивний захист від DDoS виявляє атаки, які пропускають інші рішення завдяки динамічному виявленню та інтелектуальному перенаправленню, що дозволяє Arbor TMS пом'якшувати DDoS-атаки краще, ніж будь-яке інше рішення на ринку».

Шлях NETSCOUT до вітчизняного IT-ринку разом з компанією NWU

Компанія NWU, яка є офіційним дистриб'ютором NETSCOUT в Україні, першою вивела на вітчизняний IT- ринок Arbor anti-DDoS, відоме рішення від NETSCOUT. Нова єдина платформа мережевої видимості Visibility Without Borders (VWB), яка тепер представлена на ринку, увібрала в себе досвід та напрацювання попередніх рішень Arbor anti-DDoS, та включає в себе функціонал DDoS Protection.

NETSCOUT захищає підключений світ від кібератак і збоїв у продуктивності та доступності за допомогою унікальної платформи видимості та рішень, які базуються на передовій технології глибокої перевірки пакетів у масштабі. NETSCOUT обслуговує найбільші у світі підприємства, постачальників послуг та організації державного сектору.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.