Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Arbor Networks
  • Netscout

Неперевершений глибокий аналіз пакетів (Deep Packet Inspection) у масштабі для реалізації всіх переваг цифрової трансформації на єдиній платформі Visibility Without Borders (VWB).

Компанія NETSCOUT, провідний постачальник рішень для кібербезпеки, захисту від DDoS-атак та управління продуктивністю, представила свою платформу Visibility Without Borders® (VWB), яка допомагає ключовим організаціям забезпечувати неперервний рух товарів та послуг, поєднуючи продуктивність, безпеку та доступність у рамках однієї загальної структури даних. Завчасно виявляючи зони підвищеної складності, вразливості та ризику, платформа відкриває доступ до інформації у безпрецедентному масштабі, надаючи інтелектуальні дані, необхідні для підвищення, видимості, покращення гнучкості та забезпечення захисту даних і додатків.

«Практично всі підприємства знаходяться на шляху цифрової трансформації з метою досягнення вищої оптимальної ефективності, використання даних для розробки нових послуг та надання унікального досвіду клієнтам. Однак, з розширенням розподіленої інфраструктури організації стикаються зі складностями, втратою контролю, і водночас збільшення поверхні  уразливої для кібератак, що веде до дороговартісних простоїв та недопустимих витоків даних. Організації стикаються з нестачею швидких та надійних засобів виявлення та реагування, що знижує продуктивність, ставить під загрозу безпеку та доступність ключових додатків, даних, служб та систем»,- цей відгук залишив Bob Laliberte, головний аналітик Enterprise Strategy Group.

Smart data, метадані в реальному часі, отримані з мережевого трафіку та пакетних даних, є найкращим узгодженим джерелом даних у будь-якій ІТ-інфраструктурі. Вони є основою для запатентованої технології ASI NETSCOUT і лежать в основі платформи VWB NETSCOUT. Найбільші та найскладніші у світі підприємства та постачальники комунікаційних послуг покладаються на платформу NETSCOUT VWB, щоб об’єднувати та використовувати величезні обсяги даних, що передаються через їхні мережі, для задоволення таких критичних потреб, як:

  • Керування продуктивністю мережі та додатків: nGenius Enterprise Performance Management веде моніторинг, усуває проблеми та оптимізує продуктивність критично важливих додатків та сервісів. Рішення інтегрується з екосистемами DevOps, ITOps, AIOps та SecOps через API та утиліти експорту та імпорту даних.
  • Кібербезпека: удосконалена система виявлення та реагування Omnis Network Security використовує дієву аналітику та інформацію на основі машинного навчання для захисту ключових організацій від все більш витончених та руйнівних кібератак.
  • AIOps: завдяки своїм розширеним можливостям експорту даних платформа VWB передає унікальні незамінні метадані в стеки сучасних аналітичних засобів, полегшуючи прогнозну аналітику, оптимізацію мережі, виявлення аномалій та автоматичне керування інцидентами, а також інші ключові функції AIOps.
  • Доступність: Arbor DDoS Protection захищає цифрову інфраструктуру та критично важливі служби від дедалі більш частих, витончених та руйнівних DDoS-атак.
  • Гарантія обслуговування: nGenius for Carrier Service Assurance захищає якість послуг і покращує якість обслуговування клієнтів у мережах 4G/5G, мобільних пристроях, IoT, хмарі та периферійних пристроях.

Платформа використовує загальну мережеву інфраструктуру збору даних для обслуговування кількох команд в організації, що призводить до створення високоефективної операційної моделі, яка сприяє спільній роботі.

«Наші клієнти шукають платформу, яка може забезпечити видимість, щоб їх інвестиції у цифрову трансформацію продовжували приносити користь. Ми допомагаємо їм розв'язувати проблеми з продуктивністю, доступністю та безпекою за допомогою єдиної платформи, яка може нескінченно та безперешкодно масштабуватися від віддалених користувачів до локальних середовищ, а також хмарних та мультихмарних середовищ. Ця потужна платформа є результатом нашого багаторічного досвіду щодо забезпечення глибокої перевірки пакетів у необмеженому масштабі», - сказав Michael Szabados, головний операційний директор NETSCOUT.

Шлях NETSCOUT до українського IT-ринку разом з компанією NWU

Компанія NWU, яка є офіційним дистриб'ютором NETSCOUT в Україні, фахівці якої, першими вивели на український IT- ринок Arbor anti-DDoS, відоме рішення від NETSCOUT. Нова єдина платформа мережевої видимості Visibility Without Borders (VWB), яка тепер представлена на ринку, увібрала в себе досвід та напрацювання попередніх рішень Arbor anti-DDoS, та включає в себе функціонал DDoS Protection.

NETSCOUT захищає цифровий світ від кібератак і збоїв у продуктивності та доступності за допомогою унікальної платформи видимості та рішень, які базуються на передовій технології глибокої перевірки пакетів у масштабі. NETSCOUT обслуговує найбільші у світі підприємства, постачальників послуг та організації державного сектору.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.