Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Arbor Networks
  • Netscout

Компанія NETSCOUT, провідний постачальник рішень для управління продуктивністю, кібербезпеки та захисту від DDoS-атак, оголосила про отримання компетенції безпеки Amazon Web Services (AWS) для свого передового продукту NDR Omnis Cyber Intelligence (OCI) у категорії виявлення загроз та реагування на них.

 В рамках оцінки AWS підтвердила технічну компетентність NETSCOUT та успішний досвід клієнтів у виявленні загроз та реагуванні на них. Це визнання приходить на тлі того, що більшість великих підприємств та середніх компаній продовжують збільшувати свої витрати на інвестиції у загальнодоступні хмари. Водночас безпека хмар залишається головною проблемою для 79% організацій.

 «Складність гібридних хмарних інфраструктур, що зростає, у поєднанні з постійним зростанням активності загроз і тривалим браком технічних фахівців означає, що командам безпеки потрібно зосередити увагу на значних загрозах. Унікальна технологія, сумісність та глибока інтеграція NETSCOUT з AWS допомагають Omnis Cyber Intelligence надавати організаціям життєво важливий контекст протягом усього життєвого циклу міграції у хмару, що в кінцевому підсумку допомагає скоротити час, необхідний для виявлення, перевірки, розслідування та реагування на потенційні події безпеки», — сказав John Grady, керівник Enterprise Strategy Group.

 Компанія NETSCOUT раніше оголосила про свою інтеграцію з AWS Security Hub і можливість експорту попереджень з Amazon Security Lake. Остання компетенція для NETSCOUT є вже третьою від AWS, яка раніше підтвердила компетенції в напрямках «Міграція та модернізація» та «Мережа». NETSCOUT також є партнером AWS у державному секторі, демонструючи досвід NETSCOUT у підтримці державних, освітніх та некомерційних організацій у всьому світі.

 "Хмарний підхід Omnis Cyber Intelligence до розслідування кібербезпеки не має собі рівних за своєю здатністю допомагати організаціям управляти загрозами на все більш розподілених поверхнях атаки й в складних гібридних хмарних інфраструктурах. NETSCOUT зарекомендував себе як диференційований технологічний партнер AWS, ці компетенції демонструють наш унікальний досвід у різних галузях, сценаріях використання та робочих навантаженнях у рамках нашої платформи «Видимість без кордонів», —  сказав Michael Szabados, головний операційний директор NETSCOUT. 

Шлях NETSCOUT до вітчизняного IT-ринку разом з компанією NWU

 Компанія NWU, яка є офіційним дистриб'ютором NETSCOUT в Україні, першою вивела на вітчизняний IT- ринок Arbor anti-DDoS, відоме рішення від NETSCOUT. Нова єдина платформа мережевої видимості Visibility Without Borders (VWB), яка тепер представлена на ринку, увібрала в себе досвід та напрацювання попередніх рішень Arbor anti-DDoS, та містить функціонал DDoS Protection.

 NETSCOUT захищає підключений світ від кібератак і збоїв у продуктивності та доступності за допомогою унікальної платформи видимості та рішень, які базуються на передовій технології глибокої перевірки пакетів у масштабі. NETSCOUT обслуговує найбільші у світі підприємства, постачальників послуг та організації державного сектору.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.