Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Netscout

Компанія Netscout повідомила про випуск технології Netscout Arbor Insight, яка у поєднанні з Arbor Sightline значно покращує та розширює можливості виявлення загроз, надання послуг та огляду операторів мережі для розв'язання проблем, пов'язаних із ландшафтом загроз, що розвивається. Зазначається, що ця комбінація розширює лідерство Netscout у сфері DDoS до безпрецедентного рівня.

Оскільки трафік DDoS-атак продовжує перевищувати допандемічний рівень, а інтернет-провайдери представляють все ширшу поверхню загроз, операторам мереж будь-якого масштабу потрібна необмежена, багатовимірна видимість трафіку, що проходить через їхні мережі, для оптимізації захисту.

Новий, комбінований набір рішень Sightline та Insight використовує ASI, унікальну технологію метаданих Netscout, для кореляції численних джерел мережевої телеметрії з глобальними даними та локальною конфігурацією, щоб надати 80+ фасетний запис для кожної мережевої взаємодії, яка відстежується. Arbor Insight надає командам з безпеки та мережевим операціям оптимальний набір даних для виконання критично важливих завдань – включно з аналізом часових рядів критичних параметрів трафіку та анотованими даними про потоки для поглибленого розслідування, криміналістики та ретроспективного аналізу. Крім того, завдяки використанню оптимізованих наборів даних Insight, що настроюються, забезпечує миттєвий доступ до високоточних даних з мінімальними вимогами до зберігання й обчислень, що значно підвищує цінність наявних розгортань Sightline.

Повідомляється, що Insight надає гнучкі, багатовимірні тимчасові ряди загроз і аналітику трафіку за допомогою нових розширених звітів про трафік (ATR), які можна налаштувати. ATR доповнюють операційні робочі процеси користувачів, забезпечуючи миттєву n-вимірну видимість ключових сфер, що становлять інтерес, сприяючи швидкому скороченню та субфільтрації для швидкого виявлення динаміки мережі, як-от основні цілі та вектори атак, основні абоненти/служби/протоколи, історичні аномалії, сигнатури загроз і багато іншого. Крім того, ATR автоматично підтримують необхідну точність і деталізацію даних, даючи змогу миттєво відповідати на будь-які запити, підтримуючи потреби в довгостроковій і короткостроковій видимості та оптимізуючи загальну вартість володіння. Ці можливості допомагають мережевим операторам налаштовувати свій захист, забезпечувати чудовий дизайн, масштабувати свої можливості щодо захисту від атак і швидше під’єднати нових клієнтів, скорочуючи витрати та збільшуючи доходи.

«Arbor Insight розширює можливості Sightline, надаючи потрібний набір даних зі швидкістю думки та інтегрованими наскрізними робочими процесами для чудової видимості та продуктивності», - заявив Том Лайонс, віцепрезидент із продуктів Netscout. «ATR є ідеальним рішенням для короткострокової та довгострокової звітності, щоб оператори могли краще відповідати на питання, що стосуються мережі, безпеки та бізнесу, і надавати надійні, актуальні послуги своїм клієнтам».

Для замовлення індивідуальної консультації або при виникненні питань щодо рішень Netscout Arbor звертайтесь на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.