Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Arbor Networks
  • Netscout

 NETSCOUT Systems, провідний постачальник рішень для управління продуктивністю, кібербезпеки та захисту від DDoS-атак, випустила останню версію Arbor Edge Defense (AED), яка включає новий адаптивний захист від DDoS на основі машинного навчання.

  Згідно з останнім звітом NETSCOUT про аналіз  загроз DDoS, спостерігається значне зростання нового типу динамічних DDoS-атак, які використовують кілька векторів та методів для запуску атак на основі ботнетів, прямого шляху, виснаження стану та атак на рівні додатків, щоб оминути традиційний статичний мережевий та хмарний захист від DDoS.

 Сьогодні кожне підприємство наражається на серйозний ризик, якщо воно не розгорне ефективне рішення протидії DDoS на своїй території для захисту меж своєї мережі, служб, підключених до Інтернету, а також критично важливої інфраструктури з відстеженням стану, такої як мережеві екрани та балансувальники навантаження. Зловмисники можуть надсилати динамічний прямий трафік DDoS у будь-який час, та швидко змінювати вектори атаки, що робить захист майже неможливим без належної технології. 

 Завдяки адаптивному захисту від DDoS-атак NETSCOUT AED ІТ-команди тепер мають масштабоване, постійно активне рішення для обробки пакетів без збереження стану, яке використовує неперевершену видимість понад 50% усього інтернет-трафіку світу, глобальний аналіз загроз DDoS у реальному часі, десятиліття досвіду пом’якшення DDoS і програмний інтелект машинного навчання (ML) для автоматичного виявлення, адаптації та пом’якшення динамічних DDoS атак.

 “Оскільки кіберзагрози стають все більш витонченими та динамічними, ІТ-командам необхідно випереджати зловмисників, отримавши можливість адаптуватися та хірургічно блокувати небажаний трафік на кордоні мережі. Завдяки неперевершеному огляду глобальної активності DDoS-атак у режимі реального часу та багаторічному досвіду їх запобігання ніхто не знає про DDoS-атаки більше, ніж NETSCOUT. За допомогою адаптивного захисту від DDoS від AED підприємства можуть скористатися нашим досвідом у галузі DDoS-атак та звести до мінімуму непотрібні робочі навантаження, які потребують дорогих оновлень, за допомогою постійно доступного продукту, який можна масштабувати для захисту всіх периферійних пристроїв за допомогою єдиної панелі”, - сказав Scott Iekel-Johnson, AVP, DDoS та аналіз загроз у NETSCOUT.

Автоматизований AED захищає підприємства від загроз DDoS

 Розгорнутий на межі Інтернету перед будь-яким брандмауером, AED перевіряє вхідний та вихідний трафік, використовуючи обробку пакетів без збереження стану, глобальну аналітику загроз DDoS та машинне навчання для блокування вхідних кіберзагроз, включаючи DDoS-атаки та інший масовий шкідливий трафік. Він захищає та знижує навантаження на брандмауери, балансувальники навантаження або концентратори VPN, а також зупиняє поширення шкідливого програмного забезпечення всередині організації. AED також може блокувати вихідні повідомлення, надіслані зі скомпрометованих внутрішніх пристроїв на сайти, керовані зловмисниками, щоб запобігти витоку даних та іншій активності шкідливого ПЗ. Він стримує загрозу, даючи ІТ-команді час вивчити та усунути її, перш ніж вона зможе завдати подальшої шкоди. У разі масштабної DDoS-атаки функція хмарної сигналізації AED інтегрується з постачальниками хмарного захисту від DDoS, включаючи Arbor Cloud від NETSCOUT, для інтелектуальної та автоматичної координації відповіді на атаку між об'ємним хмарним захистом та локальним адаптивним захистом від DDoS-атак.

Видимість 50% всього інтернет-трафіку

 NETSCOUT ASERT, експертна група компанії з дослідження безпеки та запобігання DDoS-атакам, працює з більш ніж з 500 інтернет-провайдерами (ISP) для підтримки унікальної сенсорної мережі під назвою ATLAS. Завдяки більш ніж 400 Тбіт/с міжнародного транзитного трафіку, що отримується кожну секунду кожного дня з 93 країн, 600 галузевих вертикалей і більш ніж 31 000 автономних систем, ATLAS забезпечує ASERT неперевершену прозорість більш ніж 50% всього інтернет-трафіку та DDoS атак. ASERT аналізує дані ATLAS і передає отримані результати у рішення Arbor Edge Defense (AED) через канал ATLAS Intelligence Feed (AIF). AIF постійно забезпечує AED ретельно підібраною аналітикою, яка постійно оновлює IP-адреси ботів і відбивачів/підсилювачів, що беруть активну участь у DDoS-атаках по всьому світу. Створені на основі реального досвіду пом'якшення наслідків ASERT, можливості адаптивного захисту від DDoS-атак AED використовують алгоритми на основі машинного навчання, щоб автоматично рекомендувати зміни щодо протидії атакам, призначені для зупинення динамічних DDoS-атак.

Шлях NETSCOUT до вітчизняного IT-ринку разом з компанією NWU

Компанія NWU, яка є офіційним дистриб'ютором NETSCOUT в Україні, першою вивела на вітчизняний IT- ринок Arbor anti-DDoS, відоме рішення від NETSCOUT. Нова єдина платформа мережевої видимості Visibility Without Borders (VWB), яка тепер представлена на ринку, увібрала в себе досвід та напрацювання попередніх рішень Arbor anti-DDoS, та містить функціонал DDoS Protection.

NETSCOUT захищає підключений світ від кібератак і збоїв у продуктивності та доступності за допомогою унікальної платформи видимості та рішень, які базуються на передовій технології глибокої перевірки пакетів у масштабі. NETSCOUT обслуговує найбільші у світі підприємства, постачальників послуг та організації державного сектору.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.