Оберіть свою мову

  • Tufin

  • Tufin

Здійсніть перехід до повної автоматизації політик безпеки на основі додатків без необхідності ручного внесення налаштувань. Інтегруйте мережеві та хмарні процеси безпеки, автоматизуйте внесення змін та консолідуйте локальне та мультихмарне управління політиками в рамках єдиної панелі керування.

«Цінність стає очевидною, коли для робочого навантаження, що розраховане на 40 осіб тепер стає достатньо до 5 осіб», – це відгук старшого ІТ-інженера з кібербезпеки великої комунальної компанії з США.

Консолідація складності в одній площині керування.

Однією з причин, чому понад 2900 організацій довіряють Tufin керування політикою безпеки мережі (NSPM), є те, що він має найширшу інтеграційну екосистему в просторі NSPM, включаючи AWS, Azure, Check Point, Cisco, Forcepoint, Fortinet, Juniper і Palo Alto Networks. Завдяки Tufin вам буде легше досягти досконалості безпеки мережі, наскрізної автоматизації та надання послуг у вашому гетерогенному середовищі.

Інтегрувати Tufin із цими рішеннями також легше завдяки параметрам інтеграції на основі графічного інтерфейсу без необхідності написання коду.

Забезпечте автоматизацію без участі людини від запиту доступу до його надання.

Tufin може автоматизувати навіть найскладніші процеси управління змінами, щоб практично виключити ручні операції, мінімізувати людські помилки та знизити кіберризики. Ви можете створювати наскрізні робочі процеси, в яких зміни, що рекомендовані Tufin, будуть автоматично застосовані, якщо будуть схвалені адміністратором.

Розширте оркестрацію та автоматизацію політик мережевої безпеки у хмарі.

Тільки Tufin забезпечує безагентне мультихмарне управління політиками безпеки. Скористайтесь всіма перевагами хмарної інфраструктури, підтримуйте видимість та контроль у масштабах всього підприємства, а також оптимізуйте сегментацію у локальному середовищі та у хмарі.

Інтегруйте засоби безпеки у процес CI/CD.

Tufin легко інтегрується у ваш процес CI/CD, щоб служити воротарем безпеки для вашої команди DevOps, тому їм не потрібно змінювати методи своєї роботи. Tufin буде попереджати про зміни доступу, що порушують політики сегментації, і заздалегідь блокувати зміни перед розгортанням. Цей простий крок може значно знизити ризик для вашої організації та знизити робоче навантаження.

Швидке розгортання додатків за допомогою керування підключенням.

Усуньте розрізненість між командами, надавши центральну консоль для всіх змін додатків, пов'язаних з мережею, гарантуючи, що мережа завжди буде відповідати вимогам додатків, що змінюються.

Tufin дозволяє легко визначати, впроваджувати, відстежувати, підтримувати та вилучати додатки за допомогою високоавтоматизованого процесу. Він також надає графічні інструменти діагностики, які допомагають лагодити несправності та автоматично усувати проблеми з підключенням.

Tufin легко масштабується для підтримки великих та складних корпоративних мереж.

Понад 2900 організацій, від невеликих офісів до великих підприємств та постачальників послуг MSSP, вибрали Tufin як своє рішення для керування політиками мережевої безпеки.

Більш ніж половина зі списку Fortune 50, 19 із 20 найбільших багатонаціональних банків, споживчих банків та багатьох інших великих та складних підприємств покладаються на Tufin для спрощення управління мережевою безпекою.

  • Найповніше відображення топології мережі із підтримкою понад 100 мільйонів маршрутів.
  • Практично необмежений масштаб із розподіленою архітектурою
  • Висока доступність завдяки надлишковим багатовузловим кластерам.
  • Найширша доступна екосистемна інтеграція

Tufin Orchestration Suit - унікальне рішення для українського IT-ринку в портфелі компанії NWU

 Tufin Orchestration Suit - по справжньому передове та унікальне рішення від світового лідера кібербезпеки на вітчизняному IT-ринку, представлене в портфелі компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Tufin на території України. Завдяки чому у вас є можливість купити Tufin в Україні. Tufin Orchestration Suit  – бажане рішення для команд SOC будь-якої української компанії. 

 Це комплексне рішення, яке забезпечує видимість і контроль над усіма вашими політиками безпеки та пристроями та забезпечує автоматизацію процесів безпеки, зменшує витрати на дотримання вимог і покращує загальну безпеку. Tufin є надійним партнером для багатьох найбільших організацій світу, включаючи компанії зі списку Fortune 500 та державні установи.

Купити Tufin або отримати додаткову інформацію та консультації щодо нового функціоналу Tufin TOS R24-1 звертайтесь на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.