Оберіть свою мову

 • Tufin

 • Tufin

Забезпечте постійну відповідність вимогам та скоротіть SLA при зміні мережі на 90% завдяки автоматизації проектування змін у мережі та управлінню життєвим циклом правил.

«Окупність наших інвестицій у Tufin була прекрасною. Вона була і залишається обумовленою підвищенням продуктивності, скороченням повторної роботи через ручні помилки та автоматизованою координацією між командами», - керівник групи управління брандмауерами, фірма професійних послуг Big 4

Усунення незавершених змін у мережі та перегляду правил.

Tufin дозволяє вашій команді робити більше з наявними ресурсами, надаючи гнучкі робочі процеси та автоматизацію, які можуть значно скоротити час, що витрачається на зміни в мережі та керування життєвим циклом правил.

Повторювані, перевірені та керовані політиками процеси також знижують ризик для вашої організації, спрощуючи при цьому реалізацію та підтримку більш складної сегментації мережі.

Tufin інтегрується з провідними рішеннями ITSM, дозволяючи квитку у вашому ITSM запускати робочий процес у Tufin.

Приклади робочого процесу:

 • Запит на доступ/списання
 • Групова модифікація
 • Зміна правила
 • Повторна сертифікація правил

Повна автоматизація з SecureChange+

Відкрийте для себе комплексну автоматизацію змін, включаючи автоматичну підготовку змін за допомогою Tufin Enterprise.

Автоматизуйте керування життєвим циклом правил.

Tufin організує перегляд правил серед власників за допомогою автоматизованого процесу повторної сертифікації. Він ідентифікує правила зі строком дії, що минув, або минає, і зіставляє їх з власниками, усуваючи потребу у багатьох зазвичай необхідних ручних діях.

 • Налаштуйте процес перевірки правил.
 • Визначте неактивних власників для перепризначення правил.
 • Організовуйте перевірку правил серед власників.
 • Автоматизуйте сертифікацію правил, вносіть зміни по мірі необхідності та виводьте з експлуатації, коли це необхідно.
 • Ведіть послідовний журнал контролю.

Скоротіть час простою за допомогою інтелектуальної топології мережі, яка підтримує понад 100 млн маршрутів.

Інтелект топології SecureChange+ та динамічне відображення забезпечують багато можливостей, які виділяють Tufin серед конкурентів.

 • Високоточний вибір цілей і візуалізація запропонованих проектів змін
 • Перевірка того, що доступ надано успішно
 • Аналіз маршруту дозволяє досліджувати шляхи руху для швидкого усунення несправностей
 • Симуляція маршрутів мережевого трафіку та керування ними (наприклад, керування кількома хмарними маршрутами)

Проактивна оцінка ризиків включає дані безпеки третіх сторін.

SecureChange забезпечує постійну відповідність внутрішнім політикам і галузевим нормам, таким як PCI-DSS, NERC-CIP та HIPAA.

Проактивна оцінка ризиків є частиною процесу проектування мережевих змін. Вона перевіряє запропоновані зміни на відповідність вашій політиці безпеки/відповідності, та її можна налаштувати для перехресних посилань на дані сторонніх рішень, таких як інструменти керування вразливостями, SIEM, SOAR та інструменти виявлення загроз для кінцевої точки.

Розширте оркестрацію та автоматизацію політик мережевої безпеки у хмарі.

Тільки Tufin забезпечує безагентне мультихмарне управління політиками. Скористайтеся всіма перевагами хмарної інфраструктури, підтримуйте видимість та контроль у масштабах всього підприємства, а також оптимізуйте сегментацію у локальному середовищі та у хмарі.

Інтегруйте засоби безпеки у процес CI/CD.

Tufin легко інтегрується у ваш процес CI/CD, щоб служити воротарем безпеки для вашої команди DevOps, тому їм не потрібно змінювати методи своєї роботи. Tufin буде попереджати про зміни доступу, що порушують політики сегментації, і заздалегідь блокувати зміни перед розгортанням. Цей простий крок може значно знизити ризик для вашої організації та знизити робоче навантаження.

Вносьте інформацію про вразливість до розробки змін.

Автоматизація змін на основі вразливостей (VCA) інтегрує поінформованість про вразливість у процес розробки змін, перевіряючи наявність вразливостей у джерелі та місці призначення у процесі розробки змін.

Отримайте розширену готовність до аудиту за допомогою журналювання змін на рівні підприємства.

Як і SecureTrack+, SecureChange+ забезпечує моніторинг відповідності в режимі реального часу та різноманітні настроювані аудиторські звіти, які відповідають нормативним стандартам, таким як PCI-DSS, NERC-CIP, HIPAA, GDPR тощо. Однак SecureChange+  забезпечує більш передовий стан готовності до аудиту, забезпечуючи повний журнал аудиту для мережевих змін, включаючи повну звітність про зміни та звіти, готові до аудиту. Усі пов’язані заявки та кожна зміна реєструються та звітуються.

Tufin Orchestration Suit - унікальне рішення для українського IT-ринку в портфелі компанії NWU

 Tufin Orchestration Suit - по справжньому передове та унікальне рішення від світового лідера кібербезпеки на вітчизняному IT-ринку, представлене в портфелі компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Tufin на території України. Завдяки чому у вас є можливість купити Tufin в Україні. Tufin Orchestration Suit  – бажане рішення для команд SOC будь-якої української компанії

Купити Tufin або отримати додаткову інформацію та консультації щодо нового функціоналу Tufin TOS R24-1 звертайтесь на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.