• Tufin
Управління політиками безпеки

Tufin SecureTrack ™ - лідируюче на ринку програмне рішення в галузі управління безпекою здійснюваних операцій. Продукт SecureTrack дозволяє організаціям посилити заходи безпеки, знизити кількість переривань в обслуговуванні і автоматизувати щоденні завдання завдяки використанню звітів і можливостей управління системою обмеження доступу.

Ключові особливості:

  • Управління змінами

Спостереження за змінами в політиці системи обмеження доступу, надання звітів про зміни, що відбулися в режимі реального часу і проведення ретельних і точних перевірок для отримання повної відстеження інформації.

  • Політика оптимізації роботи і оновлень в сфері безпеки

Аналіз і оновлення налаштувань правил і об'єктів мережевого екрану для виключення можливостей виникнення проблем з безпекою і підвищення швидкості роботи системи.

  • Аналіз ризиків і Безперервність бізнесу

Імітаційне моделювання та аналіз ризиків для встановлення можливих проблем в області безпеки, забезпечення відповідності стандартам безпеки і запобігання переривань в обслуговуванні.

  • Моніторинг операційних систем (ОС) шлюзів безпеки

Ретельний нагляд за роботою різних компонентів операційних систем шлюзів безпеки і індикаторами роботи серверів з метою запобігання збоїв в роботі і проведення ефективних перевірок.

  • Межплатформное візуальне спостереження

Наочне та графічне представлення роботи шлюзів безпеки, спостереження за базами правил в експертних системах і змінами в конфігурації шлюзів безпеки, що поставляються компаніями Check Point, Cisco і Juniper і іншими.

  • Перевірка на відповідність нормативним документам

Ретельна об'єктивна перевірка змін політики в системах шлюзів безпеки незалежною третьою стороною відповідає нормативним документам, включаючи PCI-DSS, SOX, HIPAA, ISO 17799 та Basel II.

  • Автоматизований аудиторський звіт PCI-DSS

Об'єднує різні можливості програми SecureTrack в одному автоматизованому звіті, що дозволяє зробити його простіше.

Інші продукти виробника

Перед закрывающим тегом
вставьте следующий код: