Оберіть свою мову

  • Tufin

  • Tufin

Централізуйте керування політикою мережевої безпеки, зниження ризиків і моніторинг відповідності між брандмауерами, NGFW, маршрутизаторами, комутаторами, SDN і гібридною хмарою.

«Ми заощаджуємо незліченну кількість годин на очищенні правил і звітності про відповідність, і ми можемо надати керівництву видимість, не відриваючи одного з наших цінних членів команди від критичних завдань», – менеджер з кібербезпеки, велика комунальна компанія у США.

Централізуйте керування політикою безпеки мережі та спростіть сегментацію.

Отримайте цілісну видимість і консолідуйте керування політиками сегментації мережі в локальній мережі та в хмарі. SecureTrack+ дозволяє встановити базовий рівень дозволеного та заблокованого трафіку між зонами безпеки та відстежувати порушення в режимі реального часу, що спрощує реалізацію послідовної сегментації мережі та керування нею.

Конструктор політики безпеки​

Tufin відстежує журнали мережевого трафіку в реальному часі, щоб висвітлити прогалини між бажаною сегментацією та реальністю, надаючи інструкції щодо змін, необхідних для усунення цих прогалин.

Інтеграція IPAM

SecureTrack+ автоматично заповнює та підтримує будь-які зміни підмережі, підвищуючи точність оцінки ризиків і сповіщень про порушення.

Автоматизоване очищення правил брандмауера та мережевих об’єктів забезпечує миттєве повернення інвестицій.

Очищення правил брандмауера

SecureTrack+ автоматично виявляє та сповіщає про невикористовувані, затінені, надлишкові, надто дозволяючі правила та дозволяє автоматичне скасування правил. Клієнти Tufin скоротили свій час на очищення правил на 90%.

Автоматична ідентифікація невикористаного об'єкта та виведення мережевого об'єкта з експлуатації

SecureTrack+ може ідентифікувати та видаляти мережеві об’єкти (сервер/підмережа/діапазон), які більше не використовуються через заміну обладнання або зміну архітектури мережі.

Консолідація та автоматизація керування брандмауером і оптимізація бази правил.

Tufin надає центральне сховище всіх правил та об’єктів брандмауера для спрощення керування брандмауером у різних постачальниках і багатоплатформних технологіях. Розширений механізм пошуку та фільтрації скорочує час і зусилля, пов’язані з керуванням брандмауером.

Автоматичний генератор політики автоматично визначає на основі існуючого трафіку, кому/чому дійсно потрібен доступ, оптимізуючи бази правил брандмауера відповідно до принципів найменших привілеїв. Ця унікальна можливість не тільки робить оптимізацію брандмауера доступною для перенавантажених команд брандмауера, але й дозволяє оптимізації стати частиною повторюваного процесу керування брандмауером.

Моніторинг відповідності на тисячах мережевих і хмарних ресурсів забезпечує усвідомлення ризиків у реальному часі.

Команди з мереж та безпеки можуть бачити ризикований доступ і порушення політики безпеки брандмауера в режимі реального часу на центральній інформаційній панелі та отримувати сповіщення. SecureTrack відстежує зміни в мережі та порівнює їх із політикою безпеки/відповідності, визначаючи пріоритети порушень за критичністю.

Пом'якшення вразливості

SecureTrack+ інтегрується з вашим рішенням для керування вразливостями, дозволяючи вам співвідносити мережеву інформацію з даними сканування вразливостей. Це дає змогу швидше визначити пріоритети виправлення.

Розширте оркестрацію та автоматизацію політик мережевої безпеки у хмарі.

Тільки Tufin забезпечує безагентне мультихмарне управління політиками. Скористайтеся всіма перевагами хмарної інфраструктури, підтримуйте видимість та контроль у масштабах всього підприємства, а також оптимізуйте сегментацію у локальному середовищі та у хмарі.

Інтегруйте засоби безпеки у процес CI/CD.

Tufin легко інтегрується у ваш процес CI/CD, щоб служити воротарем безпеки для вашої команди DevOps, тому їм не потрібно змінювати методи своєї роботи. Tufin буде попереджати про зміни доступу, що порушують політики сегментації, і заздалегідь блокувати зміни перед розгортанням. Цей простий крок може значно знизити ризик для вашої організації та зменшити робоче навантаження.

Зробіть міграцію центру обробки даних і розширення апаратного забезпечення швидшими та безпечнішими.

Робочий процес клонування політики мережевих об’єктів значно скорочує ручні завдання та людські помилки, пов’язані з міграцією центру обробки даних, розширенням апаратного забезпечення та/або заміною обладнання, оскільки він автоматично клонує політику безпеки існуючих серверів/підмереж/діапазонів на щойно додані.

Скоротіть підготовку до аудиту до 90%.

На додаток до відстеження ризикованих змін і порушень в режимі реального часу SecureTrack+ забезпечує автоматизований контрольний журнал, який дозволяє швидко створювати різні аудиторські звіти, що налаштовуються, які відповідають нормативним стандартам, таким як PCI-DSS, SOX, NERC-CIP, HIPAA, GDPR та багато іншого. Це ваш перший крок до постійного дотримання вимог.

Tufin Orchestration Suit - унікальне рішення для українського IT-ринку в портфелі компанії NWU

 Tufin Orchestration Suit - по справжньому передове та унікальне рішення від світового лідера кібербезпеки на вітчизняному IT-ринку, представлене в портфелі компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Tufin на території України. Завдяки чому у вас є можливість купити Tufin в Україні. Tufin Orchestration Suit  – бажане рішення для команд SOC будь-якої української компанії

Купити Tufin або отримати додаткову інформацію та консультації щодо нового функціоналу Tufin TOS R24-1 звертайтесь на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.