Оберіть свою мову

Article icon
  • Стаття
  • Ribbon Communications

 Сьогодні все більше постачальників послуг відмовляється від розгортання програм у власних центрах обробки даних на користь загальнодоступної хмари, і, як лідер на ринку публічних хмарних сервісів Amazon Web Services (AWS) є найкращим місцем для постачальників хмарних послуг зв’язку у режимі реального часу, таких як уніфіковані комунікації, конференції та співпраця, а також сервіси для колл-центру.

 Ключова мета при переміщенні своїх служб зв’язку в режимі реального часу в загальнодоступну хмару, як-от AWS, полягає в тому, щоб забезпечити безпеку, продуктивність і доступність. Розгортання прикордонного контролера сеансу SBC разом із програмами в AWS є найкращим способом зробити це, оскільки AWS забезпечує набагато швидший час виходу на ринок, ніж закупівля, встановлення та впровадження, мережевої інфраструктури та інфраструктури зберігання даних. AWS займається поточним обслуговуванням хмарної інфраструктури, знижуючи операційні витрати, і все це доступно за підпискою, забезпечуючи гнучкість і контроль витрат при масштабуванні потужності SBC.

 Хороша новина для тих, хто розглядає розгортання послуги зв’язку в реальному часі в AWS - Ribbon SBC SWe доступний для розгортання у хамрі AWS.

Продуктивність

 Перша перевага – при розгортанні Ribbon SBC SWe в AWS клієнти можуть використовувати інстанси AWS G3 (прискорене обчислення з використанням графічних процесорів) що значно покращують продуктивність перекодування медіа.

 Друга перевага -  в AWS покращена робота мережі за допомогою драйвера Elastic Network Adaptor (ENA) AWS, щоб забезпечити високопродуктивні мережеві можливості. Він оснащений генерацією контрольної суми, інтерфейсом пристрою з кількома чергами та керуванням на стороні прийому для підвищення продуктивності. Покращені можливості мережі забезпечують більш високу пропускну здатність, більш високу продуктивність пакетів в секунду (PPS) і постійне зниження затримок. Всі типи інстансів підтримують мережевий драйвер ENA, який забезпечує більшу продуктивність за менших витрат у порівнянні з інстансами більш ранніх типів..

 SBC SWe використовує мережевий драйвер ENA у режимі швидкого доступу за допомогою DPDK. Ribbon SBC SWe оптимізований для використання переваг ENA для сеансів наскрізної передачі мультимедіа, де ми спостерігали підвищення продуктивності в 2-3 рази для сеансів наскрізної передачі UDP G.711 з пакетами 20 мс.

Висока доступність 

 В AWS висока доступність забезпечується за допомогою рішення Elastic IP (EIP). При використанні EIP, коли потрібно переключитися з активного екземпляра на резервний, IP-адреса активного сервера переміщується на резервний екземпляр через REST API, що може зайняти до 15-20 секунд. Хоча це рішення може бути прийнятним для більшості веб-застосунків, воно не відповідає вимогам, необхідним SBC для зв'язку в реальному часі. Програми зв'язку в реальному часі вимагають рішення, що дозволяє SBC досягти часу перемикання ближче до 2 секунд. SBC SWe Ribbon спроможне забезпечити такий час. Для цього Ribbon додали зовнішній інтерфейс високої доступності (HFE) до свого архітектурного рішення AWS для розміщення Elastic IP. HFE – це легкий сервер із мінімальною кількістю процесів для пересилання пакетів, що підвищує доступність без впливу на продуктивність. При використанні HFE загальнодоступна IP-адреса та додаткова IP-адреса активного та резервного екземплярів SBC розділені, при цьому загальнодоступна IP-адреса прив'язана до HFE. Під час перемикання з активного на резервний вузол повторно прив'язується лише вторинна IP-адреса. Це скорочує час перемикання приблизно до 2 секунд.

Ribbon Communications у компанії NWU та цінність для ринку IP-телекомунікацій

 Ribbon Communications є світовим лідером у галузі рішень для корпоративних мереж зв’язку та телефонії. Компанія постачає телекомунікаційне програмне забезпечення, IP- та оптичні мережеві рішення для постачальників послуг, підприємств і секторів критичної інфраструктури по всьому світу. Компанія тісно співпрацює з клієнтами, допомагаючи їм модернізувати їхні мережі для покращення конкурентного позиціювання та бізнес-результатів у сучасному розумному, постійно включеному світі, який постійно потребує даних. Портфоліо інноваційних наскрізних рішень Ribbon забезпечує неперевершений масштаб, продуктивність і гнучкість, включаючи комплексні рішення, орієнтовані на програмне забезпечення, хмарні пропозиції, передові інструменти безпеки та аналітики, а також рішення для IP та оптичних мереж для 5G.

 Саме тому Ribbon Communications займає особливе місце у портфелі вендорів та рішень компанії NWU, яка є офіційним дистриб'ютором Ribbon Communications на території України та зарекомендувала себе як надійний постачальник, у тому числі Ribbon SBC, що надає можливість представляти для вітчизняного ринку передові рішення світового рівня у галузі IP-телекомунікацій, які ви можете купити або отримати розширені консультації.

 Бажаєте купити Ribbon SBC або розгорнути для додатків зв'язку в реальному часі в AWS і потребуєте кращої в галузі продуктивності та гарантії високої доступності? Напишіть нам для отримання додаткової інформації та консультації: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.