Оберіть свою мову

Article icon
  • Стаття
  • Ribbon Communications

Кордонні контролери сесій (SBC) спеціально розроблені, щоб допомогти підприємствам швидше, простіше та безпечніше розгортати уніфіковані комунікації (UC).

  У міру того, як ваша корпоративна комунікаційна стратегія переходить від застарілої архітектури мультиплексування з тимчасовим поділом (TDM) до нової мережі UC на базі Інтернет-протоколу (IP), ви зіткнетеся з новими вимогами до безпеки, маршрутизації викликів, взаємодії та управління мережею.

 Ви можете подумати, що наявні мережеві рішення, такі як брандмауери нового покоління (NGFW), захистять вашу мережу. Але вони не забезпечують безпеку та можливості інтелектуального управління сесіями UC на відміну від SBC. SBC надають платформу, орієнтовану на UC, яка дозволяє підприємствам швидко, безпечно та ефективно переходити на зв'язок на основі IP, не наражаючи свою мережу на проблеми безпеки або якості.

 Тож як SBC допоможе вашому підприємству перейти на уніфіковані комунікації? Ось 5 важливих причин для використання SBC у вашій мережі UC:

1. Безпека

 Атаки протоколу ініціації сеансу (SIP) можуть суттєво вплинути на продуктивність і дохід підприємства. Деякі атаки спрямовані на збій мережі, як-от атака на відмову в обслуговуванні (DOS). Постійно заповнюючи мережу SIP-повідомленнями, зловмисники можуть порушити або навіть припинити її роботу, і це припиниться лише після того, як вони витягнуть у вас платню за спокій. Щоб зупинити ці атаки на основі SIP, вам потрібен саме SBC -  для захисту корпоративної мережі UC і для забезпечення безпеки та потоку сеансів SIP під час їх проходження між захищеними та незахищеними кінцевими точками.

2. Інтелектуальний контроль сесії

 SBC відповідають не лише за завершення сеансів SIP на межі мережі, вони також обирають оптимальний маршрут для досягнення виклику до кінцевого пункту призначення. Цей процес, що зветься маршрутизацією викликів, є однією з багатьох інтелектуальних політик керування сеансами, які SBC застосовує для забезпечення плавного та ефективного потоку трафіку у вашій корпоративній мережі. Така ефективність може забезпечити значну економію для підприємств.

3. Сумісність SIP

 Інша ключова роль SBC — забезпечення SIP-зв’язку між різними пристроями. Хоча SIP є галузевим стандартним протоколом, а галузеві стандарти розроблені для забезпечення узгодженості між реалізаціями, реальність така, що постачальники не реалізують SIP однаково. Проблема полягає в тому, як були написані інструкції щодо SIP, що дозволяє окремим постачальникам вирішувати, як найкраще впровадити SIP за допомогою пропозицій, а не жорстких правил. Як наслідок, IP-PBX від постачальника A та IP-PBX від постачальника B можуть «розмовляти» SIP по-різному, що потребує SBC для “перекладу” (відомого як нормалізація SIP), щоб забезпечити правильну передачу інструкцій сигналізації.

4. Медіапослуги

 У різних типах мереж зв'язку використовуються різні кодеки (кодери/декодери) для перетворення мовних сигналів для подальшої цифрової передачі. Використання різних кодеків є причиною того, що голоси на вашому мобільному та домашньому телефоні звучать по-різному. Різні кодеки можуть споживати більшу частину смуги пропускання для забезпечення кращої якості звуку або використовувати меншу смугу пропускання для швидшої передачі. Будь-який справжній SBC має можливість здійснювати конвертацію між цими різними кодеками - процес відомий як транскодування мультимедіа. Транскодування має дві переваги для корпоративних мереж: воно може зменшити пропускну здатність мережі, яку споживає дзвінок, шляхом тимчасового переводу кодека з високою пропускною здатністю в кодек із нижчою пропускною здатністю, також воно може покращити якість голосу чи відео, переводячи зв’язок у кодек, який нативно підтримує пристрій кінцевого користувача. Остання перевага особливо важлива, оскільки все більше підприємств переходять на передачу голосу високої чіткості (HD), яка часто вимагає перекодування, але натомість забезпечує значно кращий досвід для клієнтів кол-центрів.

5. Масштабованість

Трафік SIP-комунікацій продовжуватиме зростати, оскільки все більше підприємств приймають стратегію «Принеси свій власний пристрій» (BYOD), яка вводить у мережеву екосистему все більше смартфонів та планшетів на базі SIP. Це означає, що SBC, який ви купуєте сьогодні, має бути в змозі впоратися зі зростаючими потребами у трафіку завтрашнього дня, а також у змозі економічно ефективно масштабуватись. На щастя для підприємств, компанія Ribbon пропонує найширший набір SBC з різним масштабуванням сеансів: від кількох до кількох тисяч сеансів.

 Як бачите, вибір SBC - це більше, ніж ІТ-рішення, це бізнес-рішення. Сьогоднішній корпоративний SBC — це життєво важливе комунікаційне рішення, яке забезпечує більш високу якість голосу та відео, забезпечує більшу гнучкість при доступі до мультимедійних програм клієнтам та співробітникам, одночасно забезпечуючи економічну ефективність, яка значно знижує витрати на телекомунікації та складність управління мережею.


Ribbon Communications у компанії NWU та цінність для ринку IP-телекомунікацій

 Ribbon Communications є світовим лідером у галузі рішень для корпоративних мереж зв’язку та телефонії. Компанія постачає телекомунікаційне програмне забезпечення, IP- та оптичні мережеві рішення для постачальників послуг, підприємств і секторів критичної інфраструктури по всьому світу. Компанія тісно співпрацює з клієнтами, допомагаючи їм модернізувати їхні мережі для покращення конкурентного позиціювання та бізнес-результатів у сучасному розумному, постійно включеному світі, який постійно потребує даних. Портфоліо інноваційних наскрізних рішень Ribbon забезпечує неперевершений масштаб, продуктивність і гнучкість, включаючи комплексні рішення, орієнтовані на програмне забезпечення, хмарні пропозиції, передові інструменти безпеки та аналітики, а також рішення для IP та оптичних мереж для 5G.

 Саме тому Ribbon Communications займає особливе місце у портфелі вендорів та рішень компанії NWU, яка є офіційним дистриб'ютором Ribbon Communications на території України та зарекомендувала себе як надійний постачальник, у тому числі Ribbon SBC, що надає можливість представляти для вітчизняного ринку передові рішення світового рівня у галузі IP-телекомунікацій, які ви можете купити або отримати розширені консультації.

Завдяки NWU вітчизняний бізнес та оператори зв’язку мають можливість купити Ribbon SBC в Україні та отримати продуктивність та безпеку зв’язку, а також купити SBC SWe - розгортання SBC у хмарі або на власному сервері.

 За допомогою Ribbon SBC ви отримуєте рівень безпеки, необхідний для UC, а також інтелектуальне керування сеансами та сумісність, які принесуть вам користь із першого дня.

Бажаєте купити Ribbon SBC або розгорнути для додатків зв'язку в реальному часі в AWS і потребуєте кращої в галузі продуктивності та гарантії високої доступності? Напишіть нам для отримання додаткової інформації та консультації: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.