Оберіть свою мову

Article icon
  • Стаття
  • Стаття

 Tufin Orchestration Suite покращує інструменти видимості мережі, включно з інструментами аудиту та відповідності, а також додає підтримку Palo Alto Prisma, Cisco Viptela, Check Point Quantum, VMware NSX-T на AWS та інших.

 Компанія Tufin, лідер у галузі автоматизації політик мережевої та хмарної безпеки, оголосила про випуск Tufin Orchestration Suite (TOS) версії R23-2. Остання редакція оптимізує управління політикою Secure Access Service Edge (SASE) у гібридній мережі організації, прискорює аудит безпеки та зусилля щодо забезпечення відповідності, а також покращує сортування підключень додатків, пропонуючи організаціям комплексне рішення для їх підвищених потреб у безпеці та управлінні мережею.

 У сьогоднішньому цифровому середовищі користувачі, програми та дані присутні всюди, що потребує більш гнучкої та доступної мережі, ніж будь-коли. Збільшення трафіку створює проблеми з витратами та безпекою для організацій, викликаючи необхідність прийняття SASE як нового стандарту для захисту інтернет-трафіку, переформатування мережі та парадигми безпеки.

 TOS R23-2 застосовує сильні сторони Tufin в автоматизації управління політиками безпеки для сучасних гібридних та конвергентних мереж відповідно до моделі SASE, додаючи ключові функції, такі як інструменти видимості, аудиту та відповідності вимогам, усунення несправностей та автоматизація змін, щоб гарантувати, що сучасні підприємства можуть керувати своєю звичайною та хмарною інфраструктурою просто та надійно.

 «Сучасна корпоративна мережа більше не може бути обмежена будь-яким одним місцем. Користувачі присутні всюди, доступ до додатків повинен здійснюватися з будь-якої точки підключення, а обсяг даних, що передаються мережею, зростає в геометричній прогресії. Це зробило гібридну хмарну мережу надто складною структурою, якою складно керувати з погляду ресурсів. Ми в Tufin розуміємо, що командам безпеки потрібні потужні інструменти, які можуть об'єднати засоби захисту мережі та хмари таким чином, щоб їх було легко та інтуїтивно зрозуміло використовувати, автоматизуючи якнайбільше ручних процесів для підвищення ефективності», - сказала Ruth Gomel Kafri, віцепрезидент з управління продуктами в Tufin.

Ключові особливості TOS R23-2 включають:

  • Покращена видимість, відповідність вимогам та автоматизація. Щоб допомогти клієнтам краще задовольняти потреби в мережевій та хмарній безпеці за допомогою оптимізованого та економічно ефективного підходу, TOS R23-2 розширює підтримку Tufin на додаткові платформи управління на основі SASE та хмари. Це дає командам видимість і контроль сучасних складних гібридних мережевих структур.

 Додаткові платформи, які підтримує Tufin, включають: Prisma Access від Palo Alto Networks, Cisco Viptela SD-WAN, Check Point Quantum Smart 1-Cloud та VMware NSX-T, розгорнуті на AWS. Крім того, клієнти тепер можуть використовувати категорії URL-адрес Panorama у запитах на доступ та використовувати інтернет-об'єкти у запитах на доступ для пристроїв Check Point та Stonesoft.

  • Прискорений аудит безпеки та відповідність вимогам. Збереження історії змін правил безпечного доступу вкрай важливе для організацій, особливо в регульованих секторах, таких як фінанси та охорона здоров'я, оскільки це сприяє своєчасній готовності до аудиту та демонстрації відповідності правилам безпеки та галузевим стандартам. Така прозорість дозволяє мережевим адміністраторам також швидко усувати збої в мережі або витоку даних, відзначаючи, коли були внесені зміни та що саме змінилося.
  • Покращений інтерфейс користувача. З випуском TOS R23-2 компанія Tufin розширює можливості кінцевих користувачів завдяки декільком новим функціям та можливостям, що дозволяє клієнтам ефективніше керувати політиками мережевої та хмарної безпеки. Удосконалення включають автоматизацію обробки заявок від кількох постачальників та оптимізоване управління заявками SecureChange.

Tufin Orchestration Suit - унікальне рішення для українського IT-ринку в портфелі компанії NWU

 Tufin Orchestration Suit - по справжньому передове та унікальне рішення від світового лідера кібербезпеки на вітчизняному IT-ринку, представлене в портфелі компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Tufin на території України. Завдяки чому у вас є можливість купити Tufin в Україні. Tufin Orchestration Suit  – бажане рішення для команд SOC будь-якої української компанії

Купити Tufin або отримати додаткову інформацію та консультації щодо нового функціоналу Tufin TOS R24-1 звертайтесь на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.