Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Новина

 Нова програма розширення містить спеціалізовані інструменти аналітики для визначення та відстеження успішності впроваджень.

 Компанія Tufin, лідер автоматизації політики мережевої та хмарної безпеки, анонсувала Dashboard Essentials, нове розширення Tufin Orchestration Suite, яке покращує аналітику для моніторингу безпеки, комплаєнсу та ефективності роботи.

 Розширення надає клієнтам доступ до спеціалізованих інструментів аналітики, які допомагають відстежувати хід впровадження безпеки та полегшують вимірювання рентабельності інвестицій у Tufin.

 «Dashboard Essentials надає клієнтам інструменти, необхідні для подолання розриву між початковим розгортанням і досягненням операційних етапів, підкреслюючи успіхи на цьому шляху. Наше рішення для керування політикою безпеки з самого початку позитивно впливає на мережеве середовище, і це розширення допомагає клієнтам переконатися в успішності процесу впровадження, демонструючи цю цінність усім зацікавленим сторонам», — сказав Hadas Lahav, директор з управління продуктами у Tufin.

 За допомогою Dashboard Essentials клієнти отримують візуальне представлення свого мережевого середовища. Він надає детальні показники, пов’язані з очищенням правил, зниженням ризиків, відповідністю, діяльністю з управління змінами та іншими важливими факторами. Клієнти можуть легко створювати звіти у форматі PDF, що спрощує процес моніторингу прогресу та обміну результатами з усією командою безпеки.

Tufin Dashboard Essentials допомагає організаціям відстежувати стан таких цілей, як:

  • Досягнення відповідності стандартам PCI DSS 4.0, NERC-CIP та іншим нормативним базам
  • Впровадження комплексного процесу сертифікації правил
  • Вимірювання ризиків у вашій мережі та відстеження зусиль зі зменшення
  • Демонстрація дотримання SLA для запитів на доступ та інших запитів на зміни

Tufin Orchestration Suit - унікальне рішення для українського IT-ринку в портфелі компанії NWU

 Tufin Orchestration Suit - по справжньому передове та унікальне рішення від світового лідера кібербезпеки на вітчизняному IT-ринку, представлене в портфелі компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Tufin на території України. Завдяки чому у вас є можливість купити Tufin в Україні. Tufin Orchestration Suit є бажаним рішенням для SOC-команди будь-якої компанії України.

 Tufin, лідер у галузі управління політиками мережевої безпеки та безперервної автоматизації відповідності вимогам. Tufin спрощує управління одними з найбільших і найскладніших мереж у світі, що складаються з тисяч брандмауерів і мережевих пристроїв, а також гібридних хмарних інфраструктур. Компанії обирають Tufin Orchestration Suite для підвищення гнучкості при одночасному зниженні витрат, забезпеченні відповідності нормативним вимогам та внутрішнім політикам та підтримці надійної системи безпеки.

 Єдине рішення, розроблене для задоволення потреб груп із забезпечення мережевої та хмарної безпеки, скорочує поверхню атаки та задовольняє потребу у більшій прозорості у безпечному та надійному підключенні додатків. З більш ніж 2000 клієнтів з моменту свого створення автоматизація мережевої безпеки з Tufin дозволяє підприємствам впроваджувати точні зміни за лічені хвилини, а не дні, покращуючи при цьому свою безпеку та гнучкість бізнесу

 Купити Tufin або для більш детальної інформації та консультації щодо Dashboard Essentials звертайтесь на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.