Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Новина

 Опитування Help Net Security, проведене нещодавно серед 150 керівників галузі, включаючи CISO та їхні управлінські команди, показало, що аналітики з кібербезпеки вважають, що до 57% їхніх щоденних завдань можна автоматизувати.

 Крім того, 47% респондентів висловили незадоволення поточною видимістю інфраструктури своїх SOC. Водночас 87% прагнуть до консолідації кількох технологій на єдиній платформі для покращення робочого процесу, а 88% планують пріоритезувати інвестиції у хмарну безпеку.

 Висновки опитування Help Net Security підкреслюють проблеми, з якими стикаються аналітики з кібербезпеки, включаючи необхідність автоматизації та покращення видимості інфраструктури.

 Дослідження Total Economic Impact™ (TEI) Tufin, проведене Forrester Consulting на замовлення Tufin у травні 2023 року, яке обговорює переваги інвестування в Tufin

  • 94% зниження зусиль для аналізу змін мережі

  • 95% зростання ефективності аудиту та звітності

  • 80% зниження ризику порушення, пов’язаного з вразливістю

  • 75% зниження зусиль з управління підключеннями до програм

 Інвестування в Tufin може вирішити ці проблеми, зменшуючи зусилля для аналізу змін мережі, покращуючи ефективність аудиту та звітності, знижуючи ризик порушень, пов’язаних з вразливістю, та оптимізуючи управління підключеннями до програм.

 87% респондентів прагнуть до консолідації кількох технологій на єдиній платформі для покращення робочого процесу

 Команди мережевої безпеки стикаються з проблемами вирішення проблем у складних середовищах, яких вони не розуміють до кінця. Це призводить до затримок при усуненні збоїв, ідентифікації уражених технологій, мереж або систем під час порушень та впровадження своєчасних коригувальних заходів.

 Tufin надає NetSec та CloudSec командам можливості, надаючи єдину платформу для покращення видимості у всьому мережевому середовищі, оптимізації мережевого та програмного підключення за допомогою карти топології, ефективного оброблення та документування складних змін інфраструктури, забезпечення точної конфігурації пристроїв та технологій, прогнозування та запобігання ризикам у процесі змін для запобігання порушенням, а також ефективного розмежування середовищ та управління зонами безпеки на різних пристроях.

 Tufin надає централізовану платформу для управління політиками безпеки у гетерогенних середовищах, включаючи локальні, хмарні та гібридні інфраструктури.  Замість того, щоб використовувати різні інструменти для управління брандмауерами, сегментації мережі та контролю доступу, організації можуть оптимізувати свої операції, управляючи всіма політиками через єдиний інтерфейс Tufin.

 Tufin автоматизує та організовує критичні процеси безпеки, такі як надання політик, управління змінами та аудит відповідності. Автоматизуючи повторювані завдання та робочі процеси, Tufin допомагає організаціям покращити операційну ефективність та зменшити ризик людської помилки.

 Крім того, Tufin пропонує комплексну видимість політик безпеки мережі та конфігурацій, що дозволяє організаціям отримувати уявлення про весь свій стан безпеки. Завдяки видимості в режимі реального часу змін політик, контролю доступу та мережевого трафіку команди з кібербезпеки можуть приймати обґрунтовані рішення та швидко реагувати на інциденти безпеки.

88% респондентів планують пріоритезувати інвестиції у хмарну безпеку

 Команди мережевої безпеки постійно стикаються з обмеженою видимістю у хмарі, що призводить до невикористовуваних та ризикованих правил доступу, складних процесів ручної ідентифікації та труднощів з управлінням складними багатопостачальницькими середовищами.

 Крім того, відсутність єдиного автоматизованого процесу змін у локальних брандмауерах, хмарних середовищах та NSG призводить до множинних ручних процесів, зниження SLA, збільшення кількості помилок та підвищення рівня ризиків.

 Можливості Tufin з управління політиками у хмарному середовищі дозволяють організаціям визначати, впроваджувати та контролювати політики безпеки у гібридних та багатохмарних інфраструктурах.

Завдяки підтримці Tufin постачальників хмарних послуг, таких як Google Cloud, Microsoft Azure та Palo Alto Prisma Access, клієнти отримують:

  • Покращену стійкість до кіберзагроз та зменшену поверхню атаки в Azure, надаючи їм практичні відомості про всі ризиковані та невикористовувані правила.

  • Зменшений час на відновлення (MTTR) за допомогою усунення проблем з порушеним підключенням у гібридному середовищі за допомогою інтерактивної карти топології.

  • Забезпечення безперервної відповідності завдяки проведенню проактивної оцінки ризиків у рамках процесу змін.

  • Зменшення SLA та уникнення повторних робіт за допомогою єдиного, автоматизованого процесу змін, який охоплює всі брандмауери локально, у хмарі та NSG разом.

 Безперебійна інтеграція з провідними хмарними платформами та хмарними рішеннями з кібербезпеки забезпечує взаємодію та обмін даними у всій екосистемі безпеки, максимізуючи цінність існуючих інвестицій та забезпечуючи комплексне охоплення.

 Забезпечуючи наскрізну видимість мережі, спрощуючи керування політикою гібридної хмари, сприяючи швидкому та безпечному розгортанню додатків і забезпечуючи безперервну автоматизацію відповідності, Tufin дозволяє організаціям відповідати нормам захисту даних, виконувати перевірки та ефективно захищати свої мережі.

Tufin Orchestration Suit - унікальне рішення для українського IT-ринку в портфелі компанії NWU

 Tufin Orchestration Suit - по справжньому передове та унікальне рішення від світового лідера кібербезпеки на вітчизняному IT-ринку, представлене в портфелі компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Tufin на території України. Завдяки чому у вас є можливість купити Tufin в Україні. Tufin Orchestration Suit є бажаним рішенням для SOC-команди будь-якої компанії України.

Купити Tufin або для більш детальної інформації та консультації щодо нового функціоналу Tufin TOS R24-1 звертайтесь на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.