Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Ribbon Communications

Компанія Sonus Networks, Inc. (Nasdaq: SONS), світовий лідер у галузі захищених та інтелектуальних хмарних комунікацій, оголосила про завершення злиття Sonus і GENBAND, після чого кожна стала дочірньою компанією материнської компанії, сформованої для цілей транзакції та перейменована на Sonus Networks, Inc. 

У зв’язку із закриттям угоди Sonus Networks також оголосила, що з сьогоднішнього дня вона починає вести бізнес як Ribbon Communications. Компанія продовжуватиме торгувати на Nasdaq Global Select Market під тикером SONS, доки її нова корпоративна назва (Ribbon Communications Inc.) і новий тикер (RBBN) не набудуть чинності, як очікується, до кінця 2017 року.

Угода є злиттям рівних, і кожен з колишніх акціонерів Sonus і GENBAND володіє приблизно 50% материнської компанії, яка мала приблизно 102 мільйони акцій в обігу після закриття. Колишні власники акцій GENBAND також отримали незабезпечені векселі на 22,5 мільйона доларів США в рамках розгляду угоди. Очікується, що трансакція суттєво збільшить прибуток на акцію об’єднаної компанії в 2018 році. Очікується, що об’єднана компанія забезпечить синергію річних витрат у розмірі від 40 до 50 мільйонів доларів США у 2018 році та забезпечить солідний грошовий потік від операцій у перший рік після закриття. .

«Сьогодні чудовий день, оскільки ми об’єднуємо дві компанії, які були лідерами комунікацій у реальному часі, в єдину єдину компанію, яка зосереджена на обслуговуванні наших клієнтів і просуванні галузі вперед. Наша нова назва пропонує новий старт і втілює наше прагнення створити одну з найбільших, найбільш інноваційних, спеціалізованих і безпечних глобальних організацій зв’язку в реальному часі на ринку. У сучасному складно пов’язаному світі ми надаємо безпечний, захоплюючий контекстний досвід, який покращує наше життя. Я маю честь очолити цю нову команду — разом ми сильніші, ніж будь-коли, і готові допомогти втілити цифрове майбутнє в життя», — сказав Ray Dolan, президент і генеральний директор Ribbon Communications

Пан Ray Dolan додав: «Оскільки люди зв’язані у так багато різних способів, ніж будь-коли раніше, зв’язок у реальному часі, на який ми покладаємося, має стати більш комплексним, привабливим і всеохоплюючим досвідом. Крім того, нова назва Ribbon Communications відображає неперевершений набір комунікаційних програмних рішень у режимі реального часу, які об’єднана компанія виводить на ринок. Ribbon Communications готова забезпечити гнучкість, безпеку та стабільність, яких вимагає сучасне цифрове життя, забезпечуючи кращі бізнес-результати».

Про компанію Sonus Networks

Sonus Networks, Inc. (d/b/a Ribbon Communications) — компанія, яка вже два десятиліття займає лідируючі позиції у галузі комунікацій у реальному часі. Заснована на технологіях світового класу та інтелектуальній власності, компанія пропонує інтелектуальні, безпечні вбудовані засоби зв'язку в режимі реального часу для сучасного світу. Компанія перетворює стаціонарні, мобільні та корпоративні мережі із застарілих середовищ у безпечні IP та хмарні архітектури, забезпечуючи високоефективний зв'язок для споживачів та підприємств. Маючи 64 офіси в 27 країнах світу, інноваційний портфель компанії, що лідирує на ринку, дозволяє постачальникам послуг і підприємствам швидко створювати послуги в повністю віртуалізованому середовищі. Комунікаційна платформа Kandy як послуга (CPaaS) компанії надає повний набір розширених вбудованих комунікаційних можливостей, що забезпечують цю трансформацію.

Sonus Networks, Inc. зареєстрована для ведення бізнесу як Ribbon Communications у різних юрисдикціях та планує офіційно змінити свою юридичну назву на Ribbon Communications Inc. до кінця 2017 року.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.