Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Ribbon Communications

 Компанія Ribbon Communications, глобальний постачальник технологій зв'язку в реальному часі та рішень для оптичних IP-мереж для найбільших світових постачальників послуг, підприємств та операторів критично важливої інфраструктури оголосила, що її Core SBC, PSX та RAMP тепер можна розгорнути у контейнерному хмарному середовищі.

 «Темпи впровадження телекомунікаційних хмар постачальниками послуг дуже різняться. Портфель Telco Cloud компанії Ribbon призначений для надання послуг на всіх етапах трансформації мережевого оператора: від апаратного забезпечення до віртуальних машин та функцій віртуальних мереж, а тепер і мережевих хмарних функцій. Ribbon пропонує широкий набір варіантів розгортання, дозволяючи своїм клієнтам розвиватися у своєму власному темпі для кожної конкретної функції мережі, отримуючи при цьому підвищену цінність», – сказав Roy Chua, засновник і директор AvidThink.

Останні доповнення до пропозиції Ribbon Telco Cloud були розроблені для значного зниження витрат на розгортання та підвищення стійкості до відмов, одночасно використовуючи наявні інструменти та набір навичок співробітників для додаткової ефективності. Завдяки вбудованій хмарній архітектурі та принципам проєктування ці рішення також позиціюються для мережі 5G. Нарешті, Ribbon Automation, набір власних хмарних операційних процесів, допомагає мінімізувати час виходу на ринок завдяки інтеграції до структури розгортання операторів для подальшого спрощення та оптимізації операцій.

  • Версія Session Border Controller Cloud Native (SBC CNe) забезпечує чудову безпеку зв'язку в реальному часі, знижуючи вартість та складність безпечного підключення широкого спектра послуг VoIP, VoLTE (4G) та VoNR (5G).
  • Хмарна версія сервера політики та маршрутизації (PSX CNe), багатопротокольне рішення, що забезпечує інтелектуальну політику та маршрутизацію для служб VoIP/VoLTE/VonR на SBC, медіашлюзах та контролерах викликів.
  • Платформа управління додатками Ribbon (RAMP) надає повний набір можливостей та функцій для управління SBC CNe та PSX CNe і сама може бути розгорнута у хмарному середовищі.

«Ribbon незмінно прагне надати мережевим операторам можливість використовувати нові технології для збільшення можливостей, спрощення використання та зниження експлуатаційних витрат, а розгортання у хмарі є останнім кроком у цій еволюції», – сказав Sam Bucci, головний операційний директор Ribbon. «На додаток до наших нових версій цих флагманських продуктів, наші рішення Analytics та IMS Core також є хмарними, що ще більше зміцнює нашу відданість просуванню наших клієнтів уперед».

Ribbon Communications у компанії NWU та цінність для ринку IP-телекомунікацій

Ribbon Communications є світовим лідером у галузі рішень для корпоративних мереж зв’язку та телефонії. Компанія постачає телекомунікаційне програмне забезпечення, IP- та оптичні мережеві рішення для постачальників послуг, підприємств і секторів критичної інфраструктури по всьому світу. Компанія тісно співпрацює з клієнтами, допомагаючи їм модернізувати їхні мережі для покращення конкурентного позиціювання та бізнес-результатів у сучасному розумному світі, який завжди на зв'язку та постійно потребує нових даних та інформації. Портфоліо інноваційних наскрізних рішень Ribbon забезпечує неперевершений масштаб, продуктивність і гнучкість, включаючи комплексні рішення, орієнтовані на програмне забезпечення, хмарні пропозиції, передові інструменти безпеки та аналітики, а також рішення для IP та оптичних мереж для 5G.

Саме тому Ribbon Communications займає особливе місце у портфелі виробників та рішень компанії NWU, яка є офіційним дистриб'ютором Ribbon Communications на території України, що надає можливість представляти для вітчизняного ринку передові рішення світового рівня у галузі IP-телекомунікацій.

 Завдяки NWU вітчизняний бізнес та оператори зв’язку мають можливість купити Ribbon SBC в Україні та отримати продуктивність та безпеку зв’язку, а також купити SBC SWe - розгортання SBC у хмарі або на власному сервері.

 Бажаєте купити Ribbon SBC в Україні або розгорнути для додатків зв'язку в реальному часі, а також отримати консультації щодо лінійки Ribbon Connect, Ribbon Telco Cloud, розгортання Core SBC, PSX та RAMP у хмарному середовищі й лінійки Ribbon SBC та інтеграції з Zoom Phone: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.