Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Ribbon Communications

Нове розширення лінійки Ribbon Connect спрощує та прискорює підтримку постачальниками послуг рішень Zoom Phone класу BYOC (Bring Your Own Carrier).

Ribbon Communications, глобальний постачальник технологій зв'язку реального часу та оптичних мережевих IP-рішень для найбільших світових постачальників послуг, підприємств та операторів критичної інфраструктури оголосив про велике розширення свого портфеля рішень Ribbon Connect -  Ribbon Connect for Zoom.

Ribbon Connect for Zoom — це рішення класу SaaS (програмне забезпечення як послуга), яке дозволяє постачальникам послуг швидко надавати телекомунікаційні послуги для розгортання телефонів Zoom по всьому світу через Provider Exchange Zoom Phone. Ribbon, як партнер-акселератор Provider Exchange, пропонує рішення, яке надає готові послуги інтеграції, шляхи підключення та робочі процеси для інтеграції до Zoom Phone Provider Exchange. Постачальники послуг можуть скоротити час виходу на ринок для своєї інтеграції з Zoom Phone, знизивши навантаження на свою ІТ-команду, що пов'язане з індивідуальною інтеграцією. Своєю чергою, веб-інтерфейс Zoom Phone Provider Exchange дозволяє клієнтам швидко шукати та вибирати сертифікованого оператора зв'язку у своєму регіоні.

«Ми створили Zoom Phone Provider Exchange, щоб надати нашим партнерам-постачальникам послуг простіший спосіб запропонувати телекомунікаційні послуги клієнтам Zoom Phone. Досвід Ribbon у наборах інструментів для інтеграції та автоматизації прискорить участь постачальників послуг у Zoom Phone Provider Exchange і, своєю чергою, надасть нашим кінцевим клієнтам свободу вибору ідеального телекомунікаційного постачальника для їхніх потреб у підключенні до телефонної мережі загального користування (PSTN)», - сказав Jason Gilligan, менеджер з розвитку бізнесу Zoom Phone.

«Ribbon Connect for Zoom дозволяє постачальникам послуг взаємодіяти з клієнтами Zoom Phone за тижні, а не за місяці. Це елегантне рішення, створене для пом’якшення поширених проблем з інтеграцією ІТ та білінгу, та доповнене інструментами для підтримки продажів, забезпечує нові джерела доходу для постачальників послуг, дозволяючи їм пропонувати телекомунікаційні послуги для широкого спектра платформ UC», - сказав Sam Bucci, виконавчий віцепрезидент і головний операційний директор Ribbon.

Портфель рішень Ribbon Connect, що побудований на основі елементів операторського класу Ribbon і розгорнутий в найбільших мережах світу, дозволяє постачальникам послуг швидко відстежуватисвою інтеграцію з різними хмарними постачальниками UC, використовуючи попередньо зібрані інтеграції API Ribbon, автоматизацію продажів, спрощене підключення, та засоби адміністрування на основі порталу. Широта та глибина інтеграції Ribbon допомагає постачальникам послуг спростити індивідуальні процеси продажу, надання та виставлення рахунків, необхідні для багатьох хмарних служб UC. Архітектура Ribbon Connect повністю доповнює великий портфель Ribbon SBC із сертифікацією Zoom та можливостями запобігання голосовим загрозам (Voice Threat Prevention).

Ribbon Communications у компанії NWU та цінність для ринку IP-телекомунікацій

Ribbon Communications є світовим лідером у галузі рішень для корпоративних мереж зв’язку та телефонії. Компанія постачає телекомунікаційне програмне забезпечення, IP- та оптичні мережеві рішення для постачальників послуг, підприємств і секторів критичної інфраструктури по всьому світу. Компанія тісно співпрацює з клієнтами, допомагаючи їм модернізувати їхні мережі для покращення конкурентного позиціонування та бізнес-результатів у сучасному розумному, постійно включеному та потребуючому даних світі. Портфоліо інноваційних наскрізних рішень Ribbon забезпечує неперевершений масштаб, продуктивність і гнучкість, включаючи комплексні рішення, орієнтовані на програмне забезпечення, хмарні пропозиції, передові інструменти безпеки та аналітики, а також рішення для IP та оптичних мереж для 5G.

Саме тому Ribbon Communications займає особливе місце у портфелі вендорів та рішень компанії NWU, яка є офіційним дистриб'ютором Ribbon Communications на території України, що надає можливість представляти для вітчизняного ринку передові рішення світового рівня у галузі IP-телекомунікацій.

Для отримання додаткової інформації та консультації щодо лінійки Ribbon Connect, Ribbon SBC та інтеграції з Zoom Phone: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.