Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Ribbon Communications

 Компанія Ribbon Communications, провідний постачальник технологій зв'язку в реальному часі та рішень для оптичних IP-мереж для найбільших світових постачальників послуг, підприємств та операторів критично важливої інфраструктури, отримала нагороду «Кращий постачальник» у звіті Metrigy Customer Experience MetriStar за 2023 рік у категорії «Запобігання шахрайству»

 «Позитивні бізнес-результати є найважливішим показником для будь-якого продукту, і оскільки понад 100 клієнтів вже використовують наші рішення для запобігання шахрайству, ми дуже раді отримати це визнання в реальному світі», — сказав Sam Bucci, головний операційний директор Ribbon Communications.

 Звіт заснований як на відгуках клієнтів, так і на кількісних показниках, що пов'язують використання послуг провайдерів з успіхом у бізнесі. У січні 2023 року компанія Metrigy провела опитування 1695 учасників з організацій із 13 країн Північної Америки, Європи та Азійсько-Тихоокеанського регіону. Десять постачальників отримали достатньо відповідей для отримання індивідуальних рейтингів, а Ribbon є одним із чотирьох постачальників, які отримали нагороду Metristar «Кращий постачальник 2023». нагороди.

 Рішення та послуги Ribbon Communications щодо запобігання шахрайству для контакт-центрів та корпоративних комунікацій включають широке портфоліо Session Border Controller (SBC) та набір рішень STIR/SHAKEN для аналітики та безпеки голосових викликів.

Ribbon Communications у компанії NWU та цінність для ринку IP-телекомунікацій

 Ribbon Communications є світовим лідером у галузі рішень для корпоративних мереж зв’язку та телефонії. Компанія постачає телекомунікаційне програмне забезпечення, IP- та оптичні мережеві рішення для постачальників послуг, підприємств і секторів критичної інфраструктури по всьому світу. Компанія тісно співпрацює з клієнтами, допомагаючи їм модернізувати їхні мережі для покращення конкурентного позиціювання та бізнес-результатів у сучасному розумному світі, який завжди на зв'язку та постійно потребує нових даних та інформації. Портфоліо інноваційних наскрізних рішень Ribbon забезпечує неперевершений масштаб, продуктивність і гнучкість, включаючи комплексні рішення, орієнтовані на програмне забезпечення, хмарні пропозиції, передові інструменти безпеки та аналітики, а також рішення для IP та оптичних мереж для 5G.

 Саме тому Ribbon Communications займає особливе місце у портфелі вендорів та рішень компанії NWU, яка є офіційним дистриб'ютором Ribbon Communications на території України, що надає можливість представляти для вітчизняного ринку передові рішення світового рівня у галузі IP-телекомунікацій.

 Завдяки NWU вітчизняний бізнес та оператори зв’язку мають можливість купити Ribbon SBC в Україні та отримати продуктивність та безпеку зв’язку, а також купити SBC SWe - розгортання SBC у хмарі або на власному сервері.

 Бажаєте купити Ribbon SBC в Україні або розгорнути для додатків зв'язку в реальному часі, а також отримати консультації щодо лінійки Ribbon Connect, Ribbon SBC та інтеграції з Zoom Phone: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.