Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Ribbon Communications

 Організації вже використовують Teams для відеоконференцій, обміну файлами та чату. Microsoft Phone System Direct Routing — це служба в Teams, яка дозволяє організаціям підключати зовнішні телефонні лінії та використовувати Teams як офісну телефонну систему.

 Ribbon надає сертифікований Microsoft кордонний контролер сесій (SBC), необхідний для підключення Teams до постачальника послуг зв'язку (так званих телефонних ліній PSTN). Teams використовує голосові з'єднання на основі IP, що зазвичай називають SIP-транками, для підключення до решти світу. SBC Ribbon захищає ці з'єднання та забезпечує сумісність, завдяки чому організації можуть обирати для себе із сотень постачальників послуг по всьому світу.

 Організації можуть використовувати Teams для всіх своїх бізнес-дзвінків та повільно переходити від застарілої АТС, залежно від своїх потреб. А оскільки клієнти Teams працюють на ПК/Mac або смартфоні, користувачі можуть здійснювати та приймати дзвінки майже з будь-якого місця та на будь-якому пристрої, завжди залишаючись на зв’язку та бути продуктивними.

Ribbon Communications у компанії NWU та цінність для ринку IP-телекомунікацій

 Ribbon Communications займає особливе місце у портфелі вендорів та рішень компанії NWU, яка є офіційним дистриб'ютором Ribbon Communications на території України та зарекомендувала себе як надійний постачальник,  у тому числі Ribbon SBC, що представляє для вітчизняного ринку передові рішення у галузі IP-телекомунікацій.

 Завдяки NWU вітчизняний бізнес та оператори зв’язку мають можливість купити Ribbon SBC в Україні та отримати продуктивність та безпеку зв’язку, а також купити SBC SWe - розгортання SBC у хмарі або на власному сервері.

 Бажаєте купити Ribbon SBC в Україні або розгорнути для додатків зв'язку в реальному часі, а також отримати консультації щодо лінійки Ribbon Connect, Ribbon SBC та інтеграції з Zoom Phone: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.