Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Новина

Брандмауери захищають центри обробки даних незалежно від їх розташування, але їх захист не завжди ідеальний і може бути зламаний

 З огляду на те, що кіберзагрози стають все більш складними, організаціям необхідно стежити за вразливостями брандмауерів, щоб захистити свої дані та операції.

 У Tufin розуміють високі ставки та спеціалізуються на посиленні вашого захисту від безлічі загроз безпеки, з якими стикаються брандмауери. Tufin спеціалізується на складних функціональних можливостях брандмауерів для швидкого виявлення та виправлення неправильних конфігурацій або слабких місць, що підвищує рівень кібербезпеки вашої мережі.

 Завдяки централізації видимості та покращенню протоколів автентифікації за допомогою проактивного управління вразливостями брандмауерів, Tufin є невід'ємною частиною будь-якої стратегії кібербезпеки. Компетентність у виявленні прогалин та оптимізації процесів відновлення дозволяє командам NetSec випередити потенційні загрози.

Виявлення та захист від загроз брандмауерів

 Вразливості брандмауерів можуть виникати з різних джерел, починаючи від простих неправильних конфігурацій і закінчуючи помилками в політиках безпеки. Якщо їх не контролювати, ці вразливості можуть призвести до несанкціонованого доступу, поширення шкідливого програмного забезпечення або навіть руйнівних атак-вимагачів, які можуть призвести до значних фінансових втрат і псування репутації. Багатогранний підхід Tufin до цих проблем інтегрує аудит брандмауерів і моніторинг у реальному часі для запобігання та протидії таким загрозам.

Найпоширеніші вразливості брандмауерів

Для команд безпеки важливо розуміти типові вразливості:

  • Неправильні конфігурації: Часта причина витоків даних через брандмауер, вони можуть ненароком відкрити мережі небажаним зловмисникам.

  • Застаріла прошивка: Ігнорування оновлень може зробити брандмауери вразливими до експлуатації через відомі вразливості.

  • Недостатнє управління патчами: Відкладання застосування патчів може залишити брандмауери вразливими до експлойтів нульового дня та інших кіберзагроз.

  • Недостатня сегментація мережі: Погана сегментація може призвести до ефекту доміно, коли компрометація одного сегмента ставить під загрозу всю мережу.

  • Складність хмарних середовищ: Оскільки міграція в хмару прискорюється, підтримка єдиної безпеки на різних платформах стає все складнішою.

Зниження ризиків за допомогою проактивного управління

Набір інструментів Tufin сприяє не лише виявленню, але й проактивному управлінню ризиками вразливостей брандмауерів. Синхронізуючись із сканерами вразливостей і пропонуючи топологічні подання, орієнтовані на додатки, Tufin допомагає у пріоритетизації зусиль із відновлення. Більше того, автоматизована оцінка та глибокий аналіз пакетів є ключовими інструментами в арсеналі Tufin, що допомагає організаціям випередити потенційні витоки даних.

Запобігання кіберзагрозам

 Щодо кібербезпеки, бізнесу необхідно застосовувати перспективний підхід, використовуючи найсучасніші інструменти та тактики безпеки для відбиття атак. За допомогою надійної структури Tufin, що включає функції контролю доступу для захисту конфіденційних даних і конфіденційної інформації, а також здатність легко керувати складними типами атак, ваш бізнес може підтримувати проактивну безпеку.

 Захист вашої мережі від вразливостей брандмауерів - це безперервний процес. За допомогою набору інструментів Tufin ви отримуєте партнера, який добре знається на нюансах управління брандмауерами та кібербезпекою. Оскільки методи кіберзлочинців вдосконалюються, Tufin також розвивається, гарантуючи, що ваш захист залишається найсучаснішим

Поширені запитання:

З: Які основні вразливості брандмауерів, про які компаніям потрібно знати?

В: До основних вразливостей брандмауерів належать неправильні конфігурації, слабкі протоколи автентифікації, застаріла прошивка та незаплатне програмне забезпечення. Регулярний перегляд та оновлення правил брандмауера, забезпечення надійної автентифікації та підтримка в актуальному стані програмного та апаратного забезпечення брандмауера є критично важливими для ефективного управління ризиками. 

З: Як Tufin допомагає знизити ризики, пов'язані з вразливостями брандмауерів?

В: Tufin спрощує складність управління вразливостями брандмауерів, забезпечуючи прозорість топології мережі, автоматизуючи аналіз ризиків та полегшуючи інтеграцію зі сканерами вразливостей. Цей підхід допомагає у пріоритетизації зусиль з відновлення, гарантуючи, що дозволений лише довірений мережевий трафік, тим самим зменшуючи ймовірність витоків. 

З: Яких заходів можуть вжити компанії для захисту від найпоширеніших причин збоїв брандмауерів?

В: Щоб захиститися від поширених причин збоїв брандмауерів, таких як неправильні конфігурації, компаніям слід проводити регулярні аудити брандмауерів, створювати надійні політики брандмауерів та використовувати передові рішення брандмауерів, такі як Tufin SecureTrack+. Забезпечення того, щоб усі зміни брандмауера відповідали задокументованому процесу схвалення та регулярно переглядалися, допомагає підтримувати безпеку мереж.

Tufin Orchestration Suit - унікальне рішення для українського IT-ринку в портфелі компанії NWU

 Tufin Orchestration Suit - по справжньому передове та унікальне рішення від світового лідера кібербезпеки на вітчизняному IT-ринку, представлене в портфелі компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Tufin на території України. Завдяки чому у вас є можливість купити Tufin в Україні. Tufin Orchestration Suit є бажаним рішенням для SOC-команди будь-якої компанії України.

Купити Tufin або для більш детальної інформації та консультації щодо нового функціоналу Tufin TOS R24-1 звертайтесь на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.