Оберіть свою мову

Article icon
 • Новина
 • Новина

Новий AI-помічник Tufin робить виявлення мережевих проблем таким же простим, як спілкування з колегою

 Tufin, лідер в автоматизації політик мережевої безпеки, запустив TufinMate, AI-помічника, який допомагає організаціям вирішувати проблеми із доступом у гібридних та багатопрофільних мережевих середовищах. TufinMate автоматизує процес безпечного надання доступу до мережі в усій організації, дозволяючи широкому колу зацікавлених осіб, включаючи тих, хто не належить до традиційних ролей безпеки та адміністрування мережі, задавати питання щодо підключення за допомогою звичайної мови та отримувати відповіді протягом секунд.

 Цей інструмент призначений для того, щоб заощадити цінний час мережевих операційних груп, прискорюючи реагування шляхом надання можливості будь-якому співробітнику, якому потрібна базова мережева інформація, наприклад, співробітникам служби підтримки, розробникам та інженерам додатків, підтвердити або спростувати, чи викликане збій проблемою з брандмауером. TufinMate може перевірити, чи дозволено доступ, переглянути потоки трафіку, виявити проблеми або відкрити нові запити на доступ.

 TufinMate також захищає мережу, застосовуючи принцип мінімальних привілеїв у безпеці. Це гарантує, що лише люди, яким потрібен і дозволено отримувати негайні відповіді на питання щодо підключення до безпеки, отримують доступ. Потім AI-помічник може надавати доступ до різних баз даних та програм на основі принципу мінімальних привілеїв.

 "Фахівці з безпеки мережі перевантажені буденними, малоцінними запитами, які відволікають їхню увагу від критично важливих завдань, що можуть рухати бізнес вперед", - говорить Рут Гомель Кафрі, віце-президент з управління продуктами Tufin. "Інструменти на базі штучного інтелекту, такі як TufinMate, можуть полегшити це навантаження за допомогою автоматизації, дозволяючи іншим зацікавленим особам легше отримувати мережеву інформацію, робити запити, знаходити проблеми та пришвидшувати час вирішення."

 На відміну від інших керованих штучним інтелектом помічників, TufinMate можна налаштувати на те, щоб виходити за межі виправлення неполадок та автоматизувати певні відповіді або дії, тим самим додатково оптимізуючи процеси, звільняючи час для мережевих команд безпеки та покращуючи дотримання угод про рівень обслуговування (SLA).

До ключових можливостей TufinMate належать:

 • Відповіді на питання щодо потоків мережевого доступу

 • Надання деталей про підключення сервера до хоста та пристроїв брандмауера

 • Відповіді на запити щодо дозволів на доступ

 • Надання деталей про підключені пристрої

 • Застосування протоколу мінімальних привілеїв, обмежуючи доступ до більш детальної інформації

 • Надання топологічної карти PDF для певних шляхів

 • Оцінка ризиків запиту на зміни мережі за допомогою SecureChange

 • Автоматизація запитів на зміни мережі шляхом відкриття квитка Tufin SecureChange

 • Вирішення проблем із мережевим доступом із зручного Microsoft Teams

Tufin Orchestration Suit - унікальне рішення для українського IT-ринку в портфелі компанії NWU

 Tufin Orchestration Suit - по справжньому передове та унікальне рішення від світового лідера кібербезпеки на вітчизняному IT-ринку, представлене в портфелі компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Tufin на території України. Завдяки чому у вас є можливість купити Tufin в Україні. Tufin Orchestration Suit є бажаним рішенням для SOC-команди будь-якої компанії України.

Купити Tufin або для більш детальної інформації та консультації щодо нового функціоналу Tufin TOS R24-1 звертайтесь на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.