Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Новина

 Компанію Tufin було обрано для участі в програмі попереднього релізу для партнерів Microsoft Copilot for Security завдяки її підтвердженому досвіду роботи з технологіями безпеки Microsoft, готовності досліджувати та надавати відгуки про передові функціональні можливості, а також тісним взаєминам із Microsoft.

  «В контексті безпеки вплив штучного інтелекту, ймовірно, буде значним, схиляючи чашу терезів на користь захисників і надаючи організаціям змогу захищатися з машинною швидкістю. У Microsoft ми маємо честь відігравати провідну роль у просуванні інновацій у сфері штучного інтелекту, і ми дуже вдячні нашій неймовірній екосистемі партнерів, чия цілеспрямована робота є критично важливою для того, щоб допомогти клієнтам захистити свої організації та впевнено використовувати численні переваги штучного інтелекту у своєму середовищі», – сказав Vasu Jakkal, корпоративний віце-президент Microsoft Security.

 Tufin співпрацює з product-командами Microsoft, щоб допомогти їм у розробці Copilot for Security кількома способами, зокрема тестування та вдосконалення нових і майбутніх сценаріїв, надання відгуків про розробку продуктів і їх експлуатацію для включення до майбутніх випусків, а також тестування та відгуки щодо API для розширення можливостей Copilot for Security.

 «Складність корпоративних мереж сьогодні потребує нових інноваційних підходів до безпеки. Використання передових інструментів штучного інтелекту та автоматизації буде необхідним для того, щоб хмарні групи та групи безпеки могли йти в ногу з вимогами, що пред'являються до них», – додав Jeff Wilmot, комерційний директор Tufin. «Можливості Microsoft Copilot for Security не мають собі рівних, і легко зрозуміти, як ця технологія допоможе командам досягти більшого, зберігаючи при цьому фокус на забезпеченні безпечного та оптимального досвіду для всіх».

 Copilot for Security – це перший продукт безпеки на базі штучного інтелекту, який дозволяє фахівцям із безпеки швидко реагувати на загрози, обробляти сигнали з машинною швидкістю та оцінювати ризики протягом декількох хвилин. Він поєднує в собі вдосконалену модель великої мови (LLM) із спеціалізованою моделлю безпеки, яка спирається на унікальну глобальну розвідку загроз Microsoft і понад 65 трильйонів щоденних сигналів.

Tufin Orchestration Suit - унікальне рішення для українського IT-ринку в портфелі компанії NWU

 Tufin Orchestration Suit - по справжньому передове та унікальне рішення від світового лідера кібербезпеки на вітчизняному IT-ринку, представлене в портфелі компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Tufin на території України. Завдяки чому у вас є можливість купити Tufin в Україні. Tufin Orchestration Suit є бажаним рішенням для SOC-команди будь-якої компанії України.

Купити Tufin або для більш детальної інформації та консультації щодо нового функціоналу Tufin TOS R24-1 звертайтесь на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.