Оберіть свою мову

Article icon
  • Стаття
  • Стаття

Компанія Tufin, лідер у галузі автоматизації політики мережевої та хмарної безпеки, отримала нагороду Top InfoSec Innovator Award 2023 у номінації «Найінноваційніша мережева безпека та управління». Вже одинадцятий рік провідне у галузі видання з інформаційної безпеки, журнал Cyber Defense Magazine (CDM), відзначає найкращі компанії нагородою InfoSec Innovator.

 CDM відзначив успіх Tufin у централізації управління доступом до мережі та забезпечення безперервної автоматизації відповідності вимогам від локальних мереж до периферійних пристроїв. Tufin Orchestration Suite (TOS) забезпечує повну прозорість та автоматизує надання доступу та зміни в мережі, що в кінцевому підсумку допомагає усунути прогалини у безпеці та процесах між командами мережевої та хмарної безпеки.

«Складність та постійне розширення сучасних корпоративних мереж означає, що організації мають використовувати інструменти, які забезпечують потужні можливості керування з єдиної платформи. Ця нагорода підтверджує постійну прихильність нашої команди до розвитку нашої платформи поряд зі зміною пріоритетів клієнтів, щоб гарантувати, що клієнти можуть безпечно керувати зростанням компанії», сказав Ray Brancato, генеральний директор Tufin.

Tufin нещодавно оголосив про нові функції своєї платформи управління мережевою та хмарною безпекою. Остання версія TOS включає кілька оновлень, які спрощують підприємствам просте та надійне управління своєю традиційною та хмарною інфраструктурою. У рамках оновлення TOS тепер оптимізує управління політиками Secure Access Service Edge (SASE) для гібридних мереж, надає інструменти для прискорення аудиту безпеки та зусиль щодо забезпечення відповідності, а також розширює можливості видимості.

«Tufin втілює в собі три основні функції, які, на нашу думку як суддів можуть стати переможцями: розуміння загроз завтрашнього дня вже сьогодні, надання економічно ефективного рішення та несподівані інновації, які можуть допомогти знизити кіберризики та бути на крок попереду наступного зламу», - додав Gary S. Miliefsky, видавець журналу Cyber Defense Magazine.

Про журнал Cyber Defense

Журнал Cyber Defence Magazine був заснований у 2012 році Gary S. Miliefsky, всесвітньо визнаним лідером у галузі кібербезпеки, винахідником і підприємцем, і продовжує залишатися головним джерелом інформації про ІТ-безпеку, яким керують етичні, чесні, пристрасні професіонали з інформаційної безпеки. Він щомісяця безплатно надає електронні журнали онлайн, а також обмежені спеціальні випуски виключно для конференцій RSA, BlackHat і Cyber Defense.

Tufin Orchestration Suit - унікальне рішення для українського IT-ринку в портфелі компанії NWU

 Tufin Orchestration Suit - по справжньому передове та унікальне рішення від світового лідера кібербезпеки на вітчизняному IT-ринку, представлене в портфелі компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Tufin на території України. Tufin Orchestration Suit є бажаним рішенням для SOC-команди будь-якої компанії України.

Tufin, лідер у галузі управління політиками мережевої безпеки та безперервної автоматизації відповідності вимогам. Tufin спрощує управління одними з найбільших і найскладніших мереж у світі, що складаються з тисяч брандмауерів і мережевих пристроїв, а також гібридних хмарних інфраструктур. Компанії обирають Tufin Orchestration Suite для підвищення гнучкості при одночасному зниженні витрат, забезпеченні відповідності нормативним вимогам та внутрішнім політикам та підтримці надійної системи безпеки.

 Єдине рішення, розроблене для задоволення потреб груп із забезпечення мережевої та хмарної безпеки, скорочує поверхню атаки та задовольняє потребу у більшій прозорості у безпечному та надійному підключенні додатків. З більш ніж 2000 клієнтів з моменту свого створення автоматизація мережевої безпеки з Tufin дозволяє підприємствам впроваджувати точні зміни за лічені хвилини, а не дні, покращуючи при цьому свою безпеку та гнучкість бізнесу

 Для більш детальної інформації та консультації щодо нового функціоналу Tufin TOS R23-2 звертайтесь на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.