Оберіть свою мову

Article icon
  • Стаття
  • Стаття

 Компанія Tufin, лідер у галузі автоматизації політики мережевої та хмарної безпеки, отримала нагороду Top InfoSec Innovator Award 2023 у номінації «Найінноваційніша мережева безпека та управління». Вже одинадцятий рік провідне у галузі видання з інформаційної безпеки, журнал Cyber Defense Magazine (CDM), відзначає найкращі компанії нагородою InfoSec Innovator.

  CDM відзначив успіх Tufin у централізації управління доступом до мережі та забезпечення безперервної автоматизації відповідності вимогам від локальних мереж до периферійних пристроїв. Tufin Orchestration Suite (TOS) забезпечує повну прозорість та автоматизує надання доступу та зміни в мережі, що в кінцевому підсумку допомагає усунути прогалини у безпеці та процесах між командами мережевої та хмарної безпеки.

 «Складність та постійне розширення сучасних корпоративних мереж означає, що організації мають використовувати інструменти, які забезпечують потужні можливості керування з єдиної платформи. Ця нагорода підтверджує постійну прихильність нашої команди до розвитку нашої платформи поряд зі зміною пріоритетів клієнтів, щоб гарантувати, що клієнти можуть безпечно керувати зростанням компанії», сказав Ray Brancato, генеральний директор Tufin.

 Tufin нещодавно оголосив про нові функції своєї платформи управління мережевою та хмарною безпекою. Остання версія TOS включає кілька оновлень, які спрощують підприємствам просте та надійне управління своєю традиційною та хмарною інфраструктурою. У рамках оновлення TOS тепер оптимізує управління політиками Secure Access Service Edge (SASE) для гібридних мереж, надає інструменти для прискорення аудиту безпеки та зусиль щодо забезпечення відповідності, а також розширює можливості видимості.

 «Tufin втілює в собі три основні функції, які, на нашу думку як суддів можуть стати переможцями: розуміння загроз завтрашнього дня вже сьогодні, надання економічно ефективного рішення та несподівані інновації, які можуть допомогти знизити кіберризики та бути на крок попереду наступного зламу», - додав Gary S. Miliefsky, видавець журналу Cyber Defense Magazine.

Про журнал Cyber Defense

 Журнал Cyber Defence Magazine був заснований у 2012 році Gary S. Miliefsky, всесвітньо визнаним лідером у галузі кібербезпеки, винахідником і підприємцем, і продовжує залишатися головним джерелом інформації про ІТ-безпеку, яким керують етичні, чесні, пристрасні професіонали з інформаційної безпеки. Він щомісяця безплатно надає електронні журнали онлайн, а також обмежені спеціальні випуски виключно для конференцій RSA, BlackHat і Cyber Defense.

Tufin Orchestration Suit - унікальне рішення для українського IT-ринку в портфелі компанії NWU

 Tufin Orchestration Suit - по справжньому передове та унікальне рішення від світового лідера кібербезпеки на вітчизняному IT-ринку, представлене в портфелі компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Tufin на території України. Завдяки чому у вас є можливість купити Tufin в Україні. Tufin Orchestration Suit  – бажане рішення для команд SOC будь-якої української компанії

Купити Tufin або отримати додаткову інформацію та консультації щодо нового функціоналу Tufin TOS R24-1 звертайтесь на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.