Оберіть свою мову

Article icon
 • Новина
 • Новина

Tufin Orchestration Suite R24-1 дає командам безпеки можливість посилити безпеку та відповідність у сучасних складних гібридних мережах

 Tufin, лідер в автоматизації політик безпеки мереж і хмар, оголосив про випуск Tufin Orchestration Suite (TOS) версії R24-1. Нові доповнення до рішення Tufin розширюють можливості клієнтів щодо управління елементами керування безпекою хмари з централізованого інтерфейсу, підвищуючи ефективність керування політиками безпеки.

 "Корпоративні мережі продовжують зростати за масштабами та складністю, що ускладнює ефективне керування та захист загального середовища", - сказав Ray Brancato, генеральний директор Tufin. "Відділам ІТ та безпеки потрібні швидкі та економічні інструменти забезпечення видимості та керування, щоб йти в ногу з цим безперервним розширенням".

 TOS R24-1 Tufin забезпечує повну видимість у сучасних складних гібридних корпоративних мережах, допомагаючи командам підтримувати безпеку та відповідність вимогам. Завдяки ефективним інструментам керування політикою, сповіщенням про порушення політики в режимі реального часу, автоматизації змін у наскрізному доступі до мережі та управлінню повторною сертифікацією, а також найповнішому в галузі набору інтеграцій API, Tufin забезпечує повне покриття з існуючими технологічними стеками.

 Основні можливості цього випуску включають підтримку відповідності для правил брандмауера Microsoft Azure, покращення аудиту для брандмауерів Azure та груп безпеки мережі (NSG), наскрізне усунення неполадок Google Cloud Platform (GCP) і автоматизацію змін мережі Palo Alto Networks Prisma Access.

 «Командам безпеки потрібні інструменти для надання однакових можливостей видимості та керування в локальних, хмарних і гібридних мережах. Користувачам потрібне надійне підключення та відмінний досвід незалежно від того, як доступ до їхніх програм і послуг. Контроль безпеки має бути наданий однаково — з єдиної платформи та інтерфейсу, щоб політики були узгодженими, а дії ефективними», — сказала Ruth Gomel Kafri, віце-президент із управління продуктами Tufin. «Tufin Orchestration Suite було розроблено з урахуванням цього, і ми переносимо цю філософію з локальної системи в хмару, озброюючи наших клієнтів усім необхідним для автоматизації завдань, прискорення змін і підтримки відповідності, зберігаючи при цьому безпеку організації».

Ключові можливості випуску R24-1 включають:

 • Підтримку відповідності правилам брандмауера Microsoft Azure: отримуйте сповіщення про порушення політики брандмауера Azure, гарантуючи відповідність як організаційним, так і нормативним вимогам. Виявлення ризикованих та невідповідних правил скорочує поверхню атаки та підвищує загальний рівень безпеки. Швидкість підготовки та реагування на аудит також покращується.

 • Підтримку топології GCP: візуалізуйте, усувайте неполадки та отримуйте глибше розуміння мережевих підключень GCP, розглядаючи всі пристрої GCP як частину вашої мережевої топології. Сквозне візуалізація потоків трафіку у всій гібридній мережі економить час, запобігає помилкам і усуває необхідність переробляти завдання.

 • Автоматизацію на основі топології Prisma Access від Palo Alto Networks: усувайте проблеми з підключенням, автоматично вибирайте пристрої для мережевих змін і забезпечуйте відповідність вимогам трафіку Prisma Access. Сетеві модифікації можуть бути реалізовані за допомогою автоматизації без втручання, що економить час і зусилля.

 • Вдосконалення очищення для брандмауерів і NSG Microsoft Azure: додаткова видимість невикористовуваних правил для брандмауера Azure і NSG дозволяє групам підтримувати чисті та безпечні політики у своєму середовищі Azure, тим самим мінімізуючи поверхню атаки, усуваючи необхідність ручної обробки журналів трафіку та покращуючи аудит.

Додаткові покращення, включені до TOS R24-1, включають:

 • Підтримка стандарту PCI DSS 4.0: TOS R24-1 тепер підтримує стандарт PCI DSS 4.0 "з коробки". Це дозволяє клієнтам Tufin підтримувати постійну відповідність вимогам цього стандарту безпеки в своїх гібридних мережах. PCI DSS 4.0 фокусується на управлінні ризиками та безпекою даних, що є критично важливим для багатьох організацій.

 • Покращений відкритий RESTful API: Tufin покращив свій відкритий RESTful API, який дозволяє групам безпеки отримувати дані про тикети (заявки на зміни) та створювати детальні та настроювані звіти про зміни в мережі. Це покращення полегшує командам безпеки аналіз та звітність про внесені зміни до мережевої безпеки.

 • Посилений контроль мережі для Palo Alto Networks: Tufin додав більш суворий контроль мережі для брандмауерів Palo Alto. Це дозволяє призначати конкретних користувачів до конкретних мереж, що допомагає створювати більш точні та ефективні політики безпеки. Наприклад, можна обмежити доступ до фінансових систем лише авторизованим користувачам з певних відділів.

 • Легше керування політиками Panorama: Завдяки Tufin TOS R24-1 стало легше керувати політиками Panorama, які включають міжмережеві екрани наступного покоління Palo Alto Cloud в середовищі Microsoft Azure. Це пришвидшує підготовку до аудитів та зменшує кількість помилок. Panorama від Palo Alto Networks - це централізована система управління мережевою безпекою, яка дозволяє легко керувати декількома брандмауерами.

 • Розширення Dashboard Essentials: Tufin також включив до складу TOS R24-1 раніше анонсоване розширення Dashboard Essentials. Це інструмент аналітики, який допомагає командам безпеки відстежувати прогрес впровадження засобів безпеки та оцінювати рентабельність інвестицій (ROI) у Tufin. ROI показує співвідношення витрат та отриманих вигод.

 Ці додаткові функції Tufin Orchestration Suite R24-1 допомагають організаціям підвищити рівень безпеки своїх мереж, спростити управління політиками безпеки та відповідати стандартам безпеки. Вони також покращують аналітику та звітність для команд безпеки.

Tufin Orchestration Suit - унікальне рішення для українського IT-ринку в портфелі компанії NWU

 Tufin Orchestration Suit - по справжньому передове та унікальне рішення від світового лідера кібербезпеки на вітчизняному IT-ринку, представлене в портфелі компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Tufin на території України. Завдяки чому у вас є можливість купити Tufin в Україні. Tufin Orchestration Suit є бажаним рішенням для SOC-команди будь-якої компанії України.

Купити Tufin або для більш детальної інформації та консультації щодо нового функціоналу Tufin TOS R23-2 звертайтесь на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.