Оберіть свою мову

Article icon
 • Новина
 • Новина

 Відкрита реєстрація на регіональні віртуальні заходи з мережевої безпеки, що охоплюватимуть штучний інтелект, автоматизацію, моніторинг мережі, дотримання нормативів тощо. Серія розпочнеться 30 травня в Північній Америці.

  Компанія Tufin, лідер в автоматизації політик безпеки мережі та хмари, сьогодні оголосила тему та дати своєї щорічної конференції для користувачів Tufinnovate. Цьогорічний захід відбудеться віртуально 30 травня для Північної Америки, 13 червня для Європи та Близького Сходу та 24 липня для регіону Азійсько-Тихоокеанського регіону.

 Основна увага заходу буде приділена зростаючій складності сучасних корпоративних мереж, тому, як межі мережевої та хмарної безпеки стали розмитими, і чому командам безпеки потрібне єдине розуміння та контроль обох, щоб належним чином захистити свої організації.

Tufinnovate 2024 відбудеться в рамках трьох регіональних віртуальних заходів:

 • Північна Америка 30 травня 2024 року о 1:00 вечора за східним часом

 • Європа та Близький Схід 13 червня о 1:00 по Гринвічу

 • Азійсько-Тихоокеанський регіон 24 липня о 11:00 за часом Сінгапуру

 На Tufinnovate 2024 лідери галузевих думок та експерти з безпеки зберуться разом, щоб вивчити сучасний стан безпеки гібридних хмар/мереж, підкресливши, як автоматизація та штучний інтелект (ШІ) можуть допомогти полегшити тягар, з яким стикаються фахівці з безпеки під час управління політиками безпеки мережі в локальних, периферійних та хмарних середовищах.

Теми, які будуть розглянуті на заході, включають:

 1. Де NetSec зустрічається з хмарою - Ознайомтеся зі стратегіями інтеграції для узгодження традиційних заходів мережевої безпеки з хмарними архітектурами для створення єдиної оборонної структури.

 2. Як ШІ та автоматизація захищають розподілені корпоративні мережі - Дізнайтеся, як зміцнити безпеку в розподілених мережевих середовищах, виявивши практичні застосування та переваги автоматизації на основі ШІ.

 3. Сила об’єднаної безпеки мережі та моніторингу мережі – Максимально підвищуйте продуктивність мережі, поєднуючи комплексне управління політиками безпеки та автоматизацію з блискавичним моніторингом мережі.

 4. Відповідність вимогам у конвергентному світі – Залишайтеся в курсі передових методів проходження аудитів, збору доказів, перевірки політик та подолання проблем із відповідністю вимогам у конвергентних середовищах хмар та центрів обробки даних.

 5. Об’єднання даних по мережі, IPAM, хмарі, SEIM та SASE – Ознайомтеся зі стратегіями інтеграції та синтезу даних із різних ІТ-областей для підвищення безпеки, видимості та управління в гібридних середовищах.

 6. Бачення майбутнього: дорожня карта продуктів Tufin і AKIPS – Зрозумійте, як ми покращуємо наші продукти – як Tufin, так і AKIPS – щоб відповідати потребам вашої мережі, що розвивається, протягом наступних кількох років.

 «Tufinnovate завжди була чудовою можливістю для фахівців із безпеки підприємств спілкуватися та навчатися у колег та галузевих експертів з усієї сфери безпеки», – сказав Рей Бранкато, генеральний директор Tufin. «Ми запрошуємо всіх ІТ-керівників, менеджерів, фахівців з безпеки, клієнтів або партнерів, зацікавлених у стані кібербезпеки підприємств – і в тому, як найкраще управляти мінливими та розширюваними корпоративними мережами сьогодення – взяти участь у цій конференції цього року».

 «Незалежно від того, чи ви ветеран Tufinnovate, чи вперше знайомитеся з автоматизацією політик безпеки, цьогорічний захід допоможе вам орієнтуватися на перетині хмарної та мережевої безпеки з ідеями та практичними порадами на 2024 рік і далі», – додає Рут Гомель, віце-президент з продукту Tufin.

Щоб зареєструватися наTufinnovate у вашому регіоні або отримати додаткову інформацію щодо програми конференції та спікерів, будь ласка, натисніть.

Tufin Orchestration Suit - унікальне рішення для українського IT-ринку в портфелі компанії NWU

 Tufin Orchestration Suit - по справжньому передове та унікальне рішення від світового лідера кібербезпеки на вітчизняному IT-ринку, представлене в портфелі компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Tufin на території України. Завдяки чому у вас є можливість купити Tufin в Україні. Tufin Orchestration Suit є бажаним рішенням для SOC-команди будь-якої компанії України.

Купити Tufin або для більш детальної інформації та консультації щодо нового функціоналу Tufin TOS R24-1 звертайтесь на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.