Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Exabeam
  • SIEM

 Компанія Exabeam яка займається розробкою рішень для аналізу та управління безпекою, оголосив про нові функції кібербезпеки, призначені для усунення обмежень традиційних та застарілих рішень SIEM

Нові функції, анонсовані на щорічній конференції Spotlight 23, включають вдосконалені інновації у виявленні, розслідуванні та реагуванні на загрози TDIR  які використовують штучний інтелект, генеративний штучний інтелект і машинне навчання, що підвищує продуктивність служби безпеки.

Нові можливості TDIR ще більше підвищують точність виявлення загроз, оптимізують процес розслідування та автоматизують робочий процес. Нова функція Threat Explainer швидко та точно класифікує загрози та чітко формулює бізнес-ризики. Threat Explorer використовує історичні дані для узагальнення інцидентів у вигляді простих описів та вузькоспеціалізованих рекомендацій щодо кращих дій для їх усунення.

Платформа Exabeam також має нову можливість телеметрії даних, яка використовує машинне навчання для оповіщення клієнтів про помилки конфігурації джерела журналів. Ця функція покликана допомогти виявити розриви між прогнозованими та фактичними обсягами даних та уникнути перевитрати коштів при виставленні рахунків.

Нові функції впроваджені на платформі Exabeam Security Operations Platform, яку було оголошено на тій же конференції минулого року. Платформа дає командам безпеки «найбільший шанс» перемогти зловмисників за допомогою робочого  процесу виявлення, розслідування та реагування на загрози. З моменту запуску у жовтні минулого року Exabeam випустила понад 400 нових функцій продукту, включаючи Outcomes Navigator, Log Stream та можливості для розробників API.

В основі платформи лежить штучний інтелект, який Exabean описує як можливість та виклик для служб безпеки. Платформа Exabeam Security Operations Platform, керована штучним інтелектом, забезпечує ситуаційну обізнаність, дозволяючи членам команди безпеки та бізнес-груп мати спільне розуміння стану безпеки організації та однакову інтерпретацію кожної загрози, що призводить до зменшення випадків неточних припущень та людських помилок.

"Вимоги до обробки даних у рамках операцій безпеки на основі штучного інтелекту можуть бути задоволені лише з використанням хмарної інфраструктури, оптимізованої за вартістю та швидкістю", - сказав Adam Geller, генеральний директор Exabeam. "Використовуючи штучний інтелект, а тепер і генеративний штучний інтелект, ми продовжуємо розширювати межі інновацій за допомогою хмарних SIEM, рішень для аналізу безпеки та розслідування".

Роль і місце Exabeam в портфелі рішень компанії NWU та на вітчизняному IT-ринку

 Exabeam є світовим лідером у сфері кібербезпеки, який створив портфоліо продуктів New-Scale SIEM™ для вдосконалення операцій безпеки. Продукти Exabeam допомагають організаціям виявляти загрози, захищатися від кібератак і перемагати противників. Потужне поєднання хмарного керування журналами безпеки, поведінкової аналітики та досвіду автоматизованих розслідувань забезпечує безпрецедентну перевагу перед внутрішніми загрозами, національними державами та іншими кіберзлочинцями. Exabeam розуміє нормальну поведінку, попри те, що вона постійно змінюється, надаючи командам служби безпеки цілісне уявлення про інциденти для швидшого та більш повного реагування.

 Саме тому Exabeam це безальтернативна обов’язкова складова SOC-тріади від світового лідера кібербезпеки на вітчизняному IT-ринку, рішення представлене в портфелі компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Exabeam на території України.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.